Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: VšEM CO JEDOU POPRVE!!!!!
Text: ja len k tomu parkovaniu....daj si pozor aby si neparkoval pod stromami/borovicami/,..tu chybu som urobil len raz ..ono každy sa uči na vlastných chybách....tu smnolu som našťastie doma omyl ale tam som to aspon zo skla daval dole cifom a handričkou..uf bola to makačka.
nevýhodou je že večina zájazdou začina v sobotu /ak ideš cez cestovku a je to na cestach narvane,už som skušal odchod hned rano,naobed večer,ale proste sa tomu nedy vyhnuť,cesta tam je v pohode aj s piatka na sobotu ,horšie je to späť
a ak patriš medzy tých čo obratia každu korunku dva krat kym ju minu, benzin je na dialnici aj o 2,5 kuny drakši ako mimo stači sa vyviezť na okraj mestečka si na uplne inej cene a tych 5km čo prevezeš???? po ceste na výlet a pod.

no a neda mi nereagovať na toho šetrilka....hold nema každy na to aby utrácal ked nemusi,aj ked ja osobne ked na to nemam tak nejdem nikam ,ale zas tak ako tu naokoli že boli najdalej v susednom meste ??????tak to nie??
Přidáno:18.3.2008 20:17
Autor: tatino (neregistrovaný)

Zpět na téma "VšEM CO JEDOU POPRVE!!!!!"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist