Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: kade od pieštan
Text: Ahoj. Som s Trenčína. Cez Maďarsko som vždy chodil cez Csornu - Szombathely do Slovinska a ďalej do HR. Po zavedení Slovinského "mýta" som však minulý rok vyskúšal cestu z Bratislavy na Gyor po dialnici , tam som odbočil na na križovatke č. 115 na cestu č. 81 smerom nad Balatón. Na ceste sa dalo v 90 % ísť 100 nakoľko sú tam len 4 dediny cez ktoré som prechádzal. Po ceste mi vybehli iba dve líšky ale ani maďarská dialnica nie je na moje prekvapenie bez zveri. Na konci 81 som obchvatom obišiel Székesfehervár a napojil sa naspäť na maďarskú diaľnicu a smer goričan. V HR už po dialniciach. Išiel som do Podgory. Na druhý deň prišiel za nami známy, ktorý išiel cez Csornu - Szombathely a na tachometry mal len o 25 km menej než ja. Mne sa táto cesta zatiaľ pozdávala najviac. Vždy som si musel po maďarsku oddýchnúť ale po tejto ceste so vydržal ísť až do Záhrebu. Vôbec som nebol obťažovaný netolerantnými kamiónmi, ktorým sa zdá, že ponad Vás ide asi most a na ceste kde je 30 sa dá ísť 70. Cestu môžem len doporučiť.
Přidáno:25.5.2010 14:52
Autor: jano (neregistrovaný)

Zpět na téma "kade od pieštan"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist