Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Varianta objížďky SLO dálnice - lepší silnice
Text: My letos vyráželi také ve čtvrtek večer,v pátek v 8hod ráno jsme byli na Plitvicích,vřele doporučuji 5hodin procházka,projížďka vláčkem i lodí,noc v kempu a druhý den přes Knin do Šibeniku(v hotelu v sobotu v 13:30).Souhlasím,že cesta není závod,nadruhou stranu po staré silnici(č.1) už nikdy nepojedu.Je to za trest.Karlovac-Plitvice to je magořina,chvílema jsem nevěděl,jakou rychlostí mám vlastně jed.Les bez domů označen jako obec,když začnou konečně domy tak zvýšená rychlost na 70km/hod a nebo konec vesnice.Za mnou kolona aut,protože jsem tu četl,že tam policie ráda měří,jel jsem tak jak jsem si myslel že se má.Na 60km 2x policie(asi bez radarů-neviděl jsem je),každých 10-15minut jsem zastavil a pustil kolonu před sebe.Je fakt,že ač jsem je evidentně zdržoval,nikdo nezatroubil,nezablikal neťukal si na čelo.Jen mě na plný čáře předjížděli,klidně i před zatáčkou.Protože jsem měl v autě dva malé syny a ženu,zařekl jsem se po „staré silnici„ JIŽ NIKDY.Je to o život a o zblbnutí,dálnice o 1.000% bezpečnější!Plitvice ale stály za to.Nejsem závodník,nikam nespěchám,ale na starý silnici je to hrůza.
Přidáno:24.6.2010 20:16
Autor: Mára (neregistrovaný)

Zpět na téma "Varianta objížďky SLO dálnice - lepší silnice"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist