Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Ostatní - pozor, poplatky za platbu zálohy = 1100,- Kč

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
pozor, poplatky za platbu zálohy = 1100,- Kč Údaje o příspěvku
poslal jsem ze svého účtu u Raiffeisen do Záhřebské banky zálohu za ubytování ve výši 120 EUR. Platbu jsem zvolil jako sdílenou, tedy SHA. Poplatek na mé straně činil 300,- Kč. Chorvatský příjmece však obdržel pouze 90 EUR. Platbu jsem reklamoval, ale bylo mi sděleno, že je vše v pořádku, těch 30 EUR jsou prý poplatky bank druhé strany. Takto vysoký obnos bude chtít pochopitelně majitelka apartmánu doplatit, tedy celkem mě to v přepočtu stálo 1100,- Kč. Je to nechutné. Buďto peníze někdo zpronevěřil a banka se k tomu staví zády, nebo je to realita a pak doporučuju z Raiffeisen do Chorvatska nic neplatit - podle ohlasů tady na fóru ta platba měla stát cca polovinu.

Jaké máte zkušenosti Vy? Kolik Vás celkem stálo poslat peníze z účtu na účet?

díky
 Autor:pikador
(neregistrovaný)
 Datum:22.4.2009 12:49
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: pozor, poplatky za platbu zálohy = 1100,- Kč Údaje o příspěvku
Mám zkušenost, že je lepší poslat peníze prostřednictvím pošty, podobnou službou jako se posílají peníze u nás. Složíte naše peníze na poště, oni je převedou na EURa a pošlou majiteli apartmanu ( musíte samozřejmě znát adresu). Já jsem to před 2 lety řešila (mám účet u ČSOB), to za poslání 100 EUR chtěla banka 500,-- Kč, kdežto u pošty to vyšlo cca 200 nebo 250,-- Kč (to už přesně nevím), peníze došly majiteli v pořádku.
 Autor:Dana
(neregistrovaný)
 Datum:22.4.2009 13:22
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: pozor, poplatky za platbu zálohy = 1100,- Kč Údaje o příspěvku
Předloni ještě u Živnobanky platba přes internet banking za 250,-Kč, všechno OK. Loni stejný způsob platby u Unicreditbank, úplně stejně vyplněný příkaz, cena 300,-Kč + dalších 300,- nevím dodnes za co. Prý jsem to měla špatně vyplněné. Můj názor je, že asi hodně záleží, který "úředník" platbu zpracovává.Obě platby taky byly do Záhřebské banky. Ale těch Vašich 30 EUR to je opravdu síla. Podle mého, by měl příjemce dostat na účet celou částku kterou posíláme a platby za převod peněz by měly být na výpise uvedeny zvlášť.
 Autor:pajky
(neregistrovaný)
 Datum:22.4.2009 14:01
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: pozor, poplatky za platbu zálohy = 1100,- Kč Údaje o příspěvku
Já také platila přes českou poštu tady jsem vložila české koruny majitel dostal eura,podle denního kurzu a poplatek byl cca 170,-
 Autor:Vladka
(neregistrovaný)
 Datum:24.4.2009 17:07
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: pozor, poplatky za platbu zálohy = 1100,- Kč Údaje o příspěvku
Tak to jsem nejhůř dopadla já! Za zálohu 80 euro jsem platila Komeřční bance loni v dubnu 1370Kč !Letos už to je jen kolem 500Kč. Nejlevnější je platba přes internet banking cca 250 K4
 Autor:Mikina
(neregistrovaný)
 Datum:27.4.2009 22:56
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Poplatek za rezervaci Údaje o příspěvku
Bankovní vyžírky mi z platby 75 Eur sežrali 16 Eur na něco.... Už se asi nikdy nedovím na co. Příští dovolená žádná rezervace, ale jízda na blint. Nekrmte bankovní svi
 Autor:Jirka
(neregistrovaný)
 Datum:2.5.2009 13:51
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Poplatek za rezervaci Údaje o příspěvku
Tak příště platte EUROGIREM,zajdete na poštu,dáte jim adresu majitele apartmánu,zaplatíte našima k.oni to převedou na eura a za to zaplatíte poplatek 200kč,tot vše.Za 4-5dní to má majitel.
 Autor:květta v
(neregistrovaný)
 Datum:2.5.2009 14:38
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Poplatek za rezervaci Údaje o příspěvku
Také platím EUROGIREM, už asi po třetí a není žádný problém.
Někdy pošta nemá formulář,ale to je maličkost.Druhá pošta ve městě ho má stabilně.Musím jenom souhlasit s Květou.
Polda
 Autor:POLDA
(neregistrovaný)
 Datum:26.5.2009 21:05
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist