Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Doprava - Objížďka mimo slovinskou dálnici - Objížďka Slovinské dálnice 2022

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Ahoj,
zdravím opět po roce všechny příznivce Chorvatska! Přijel jsem 18.6.2022. Tradičně jsem objížděl SLO dálnici-přes Mureck, Lenárt, Ptuj (kruháče) a přechod Cvetlin. Vše jako vždy bez problémů, jen letmá kontrola pasů.
V A zavřeno dost menších parkovišť (asi ještě jejich covidová opatření) V HR nově poplatky na WC-turnikety. Nafta v HR 13Kn.
Jsem na Pagu (v Pagu) a je tu krásně!!
Zdraví Honza!!
 Autor:HONZA-
 Datum:19.6.2022 13:03
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Mohu potvrdit, jsem zde.18.6.přes Cvetlin 5 aut.
 Autor:losos
(neregistrovaný - IP: 85.114.56.***)
 Datum:19.6.2022 18:20
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
už aby ty kontroly na vstupu do chorvat zrušili, Cvetlinem jsem jel několikrát, dá se to v sezonu pokud jsou větší kolony na čáře, přes maďary jsem jel loni 2x kvůli covidu, přes rakousko slovinsko po dálnici je to nejrychlejší, pokud netrčíš na macelju víc jak hodinu. těch 30 eček za slo je svińárna, ale v nákladech na dovču to zas tak moc neudělá
 Autor:vašek
(neregistrovaný - IP: 90.182.243.***)
 Datum:19.6.2022 22:48
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Honzo ahoj a díky, dneska odjíždíme také na Pag, tvoje zp potěšila, jezdím již léta stejnou trasu a ještě nikdy nebyl zádrhel, pominu li pár místní objížděk, když opravují silnici. Díky zdař Bůh Vlasta
 Autor:vlasta
(neregistrovaný - IP: 88.102.172.***)
 Datum:25.6.2022 06:19
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Poprosím o info, už jsem pár let nebyl a nevím, co je nového. Je slovinská dálnice zpoplatněna hned od hraničního přechodu Macelj x Gruškově, nebo až někde dál směrem k Ptuji?
 Autor:Petr Nusl
 Datum:29.6.2022 22:28
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Je zpoplatněná celá, od hranice A/SLO až po SLO/HR.
Známka je sedmidenní za 15 EURO, takže jedna na týdenní pobyt u moře nestačí.
Varianty : dvě sedmidenní 2x15, nebo měsíční za 30.
Pouze E-známka, už se nelepí !
 Autor:Mirus
 Datum:29.6.2022 22:57
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Díky Mirusi,
všechno okolo vím, jen mě napadlo, jestli nemusí být "ze zákona" taky zachována varianta nezpoplatněné cesty. Tedy že by značka na dálnici "začátek mýta" byla až za prvním sjezdem na nějakou normální silnici. Buď sjezd 7 za Podlehnik, nebo lépe sjezd 6 Tržec.
Vracím se zítra z Povljany, tak to zase odnese Cvetlin, jako cestou sem.
 Autor:Petr Nusl
 Datum:30.6.2022 13:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Naprosty nesmysl to objíždět!!! Srny kolem cesty, rozkopana cesta, sama zatačka a o hodinu delší cesta!!! Nikdy víc! 30.6.2022
 Autor:Pavel
(neregistrovaný - IP: 89.24.42.***)
 Datum:1.7.2022 05:33
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
No, je to věc názoru, já jsem ještě před dvěma roky dálnici ve Slovinsku objíždět, platit za ten rozkopaný kousek "polygonu" mi přišlo hloupé.Nebylo to o hodinu delší a jelo se hezkou krajinou. Teď jezdíme po dálnici, ale platit dvakrát ročně 30 EUR za ten kousek se mi zdá být od Slovinců pěkná lumpárna, když to srovnám s Rakouskem i Chorvatskem.
 Autor:Jiří Cibulka
 Datum:1.7.2022 11:45
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Mám to +40min.,což bych si ve frontě na Macejli v exponovanejch časech postál taky.Jel jsem minulej týden a krom 500m? kousku před Ptují nic rozkopanýho nebylo.Navíc Mureck-Lenart dost km novýho koberce.Až (jestli) bude Hr v Schengenu a nebudu platit za stání ve frontě není co řešit.
 Autor:losos
(neregistrovaný - IP: 37.188.173.***)
 Datum:1.7.2022 12:07
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Přesně tak. Buď si o 20 km zajet a ve Cvetlinu se zdržet 1 minutu nebo si za 15 éček postát klidně i dvě hoďky ve frontě na Macelji. I já volím první možnost.
 Autor:Hanka1
(neregistrovaný - IP: 176.97.9.***)
 Datum:1.7.2022 22:04
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
tak já jsem taky na vážkach jestli jet po slovinské dálnici zaplatit 30e nebo objet . Vždycky ted si říkám objedu to ale když se jede tak se koupí za 30e znamka a letím po dálnici . minulý rok sme kvůli kolonám a sledování online kamer na macleji právě jeli přes hraniční přechod Cvetlin cesta v pohode 2 auta předemnou v kovidové době jen rychlá kontrola a jelo se přes s lovinsko a při možné příležitosti se najelo na dálnici , je pravda že slovinsko po dálnici je přejeté 30-40 minut ten kousek po chorvatských a slovinských šoustkách nebyl zas tak špatný . Jen opravdu jsou to malé cesty a říkal sem tady kdyby se nám posralo auto no nevím nevím...tak sem furt 50/50..
 Autor:Jiří Bílek
 Datum:2.7.2022 05:59
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Pokud jsi si nevšimnul,tak jsem jako první podal kolem Cvetlinu info a to po projetí. Nikoho jsem nenutil, aby tudy jel.Diskuze o ušetřených ,,éčkách" a najetých kilometrech mě už nějaký rok nezajímají-jen informuji. Ať každý jede,jak chce!A ještě se nezapomeňte zeptat, zda se přes Cvetlin opravdu může jet? To vám určitě rád vysvětlí Losos!!!
Tyto věci se opakují rok co rok....
Dovolená byla krásná, jen trochu dražší.
Hezké a odpočinkové dny v HR přeje Honza!!
 Autor:HONZA-
 Datum:2.7.2022 22:32
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Ahoj Honzo,díky za info. Kde se napojuješ na dálnici?Hned za Maceljem nebo až někde u Krapiny?
 Autor:Kamil
(neregistrovaný - IP: 79.98.73.***)
 Datum:11.7.2022 06:20
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Ahoj,
jezdíval jsem hned za přechod Macelj.Letos jsem si sjel až do Durmance, abych si potvrdil najetí z dálnice na cestě zpět a vyhnul se koloně na Macelji, která loni přesahovala až přes mýtnici a nedalo se tudíž odbočit na Cvetlin.Kolona byla až po Lapa Bukva a to už neuhneš...Z toho Durmance je to vlasně po staré cestě.A nebo najet zpět už v Krapině,vzít levnější palivo(utratit zbylé kuny) a pokračovat na ten Durmanec a dále na Cvetlin!
 Autor:HONZA-
 Datum:11.7.2022 22:06
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Když si na mapách zvolím cestu přez přechod Cvetlin, tak mě to žene jinudy. Vlastně to vypadá, jako by Cvetlin byl zavřený. Rádi bychom Macelij objeli. Jedeme 7.8. Píšete, že tudy jezdíte, tak to asi zkusíme.
 Autor:Míra
(neregistrovaný - IP: 37.188.182.***)
 Datum:17.7.2022 06:30
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
A pořád dokola !!!
Takže :
Cvetlin je prujezdný ! Cvetlin je průjezdný ! Cvetlin je průjezdný !
 Autor:Mirus
 Datum:17.7.2022 09:59
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Ahoj, napsal jsem, že už na toto nebudu reagovat,ale je pravda,že se tento problém v navigaci objevil už v loňském roce.(Dalo by se zde na fóru dohledat)Našel jsem si nejbližší vesnice z obou stran hranic,co navigace vzala a vynechal Cvetlin a jelo to normálně.Dokonce se myslím psalo,že to byl záměr,ale nepátral jsem po tom.A nebo si vypiš průjezdy přes města(vesnice) z mapy a jeď bez navigace!Taky ji při cestě do HR nepoužívám a nebo jen vyjímečně.
Neboj se a jeď!!
Dobrou cestu přeje Honza!
 Autor:HONZA-
 Datum:17.7.2022 14:19
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Nevím jakou máš navi, nicméně mapy.cz ale i další běžící na open sreet mapách takto reagují.Stačí přidat víc průjezdníc h bodů a je hotovo.Šťastnou cestu.
https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=15.9398...
 Autor:losos
(neregistrovaný - IP: 188.120.195.***)
 Datum:17.7.2022 14:54
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Zdravím všechny chorvatomily.Nedá mi to abych se nepřipojil. V červnu jsem projel Cvetlin dvakrát, tam i zpět, bez jakýchkoli problémů. Stejně jako vloni když zde probíhala diskuze o tom že průjezd není možný. Pokud vše vyjde v září si to zopakujeme. Navigace je jistě prima věc ale nemusí mít vždy pravdu (tu má jen maminka a režisér). Osobně ji nepoužívám, snažím se trénovat vlastní hlavu. Jinak objíždění mimo dálnici je skvělé, cesty ve výborném stavu, krajina nádherná, časová ztráta minimální stejně i kilometry navíc. A to ať jedete od Šentilje, Murecku nebo Gornje Radgony. V Chorvatsku najíždíme za Krapinou, tankuji na zdejší INA. Ale dá se jet i dál po D1 (stará cesta) a najet až za mýtnicí Zaprešič na tzv.Záhřebský okruh - "Zagrebačka obilaznica". Pokud enormně nespěcháte taky stojí za to.
Všem pohodovou dovolenou a sretan put.
 Autor:šotek
(neregistrovaný - IP: 86.49.233.***)
 Datum:19.7.2022 09:39
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Jen pár věcí. EU nařídila(doporučila), aby turistům bylo v dohledné době umožněno v EU zakoupit jednodenní dálniční známky pro transit přes danou zemi. Snad se brzy dočkáme. Byli jsme letos na Korčule a Murteru a nyní pojedeme na Lošinj a Pag. Pojedeme přes Ljubljanu a v Postojne uhneme na Rijeku. Tím využijeme naplno měsíční SLO známku. I cestou z Pagu zpět. Také se vyhneme Zagreb-Lučko a Macejlu. A pozor ! U SLO dálnice vyjde benzin cca 42 Kč a mimo dálnice cca 38,50. Můžete si najet na ceny OMW ve SLO. https://www.omv.si/sl-si/bencinski-servisi/iskalni...
 Autor:Jiří Jarolím
 Datum:23.8.2022 21:16
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Jestli plánuješ trasu v PC na "mapy.cz" a posíláš si to do mobilu, stačí v PC zadat "vyhnout se placeným úsekům" a vibrat Slovinsko. MAPY ti nabídnou více tras (ne přes Cvetlin) a ty si přidáš pomocný bod na hranici SLO-HR a je to ;)
 Autor:vette
 Datum:21.7.2022 08:50
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Dobrý den prosím, dá se nějak upřesnit, kde přesně je sjezd 226 na Gersdorf abychom ho nepřejeli? Nemohu to najít ani na internetu, ani na mapě. Děkuji Milena.
 Autor:Milena
(neregistrovaný - IP: 88.103.233.***)
 Datum:23.7.2022 16:25
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
https://www.google.cz/maps/place/46.726929,+15.646...
 Autor:losos
(neregistrovaný - IP: 188.120.195.***)
 Datum:23.7.2022 16:48
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Když budete dávat na dálnici pozor, tak uvidíte sjezd včas
 Autor:Stanislava Horváthová
 Datum:23.7.2022 18:07
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Je to přesně na 226 kilometru od Vídně.
 Autor:šotek
(neregistrovaný - IP: 86.49.233.***)
 Datum:23.7.2022 21:24
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Ahoj,jsou tu dobré rady!!! Přiklonil bych se k jedné,že na levé straně svodidel jsou kilometrovníky a tam je napsáno 226km a to je zhruba ta odbočka. Já ještě zastavuji na tom větším parkovišti (225 km?) Je vlastně poslední před odbočkou.Když se potom z parkoviště najíždí zpět na dálnici,tak hned za najížděcím pruhem je pruh odbočovací na Gersdorf (Mureck) A po sjetí je v krátké době křižovatka a na ní stopka a odbočí se doleva.
Dobrou cestu!!
 Autor:HONZA-
 Datum:24.7.2022 11:46
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Zdravím všechny,nevíte o nějaké nonstop benzínce ve Slovinsku na objízdné trase Mureck-Lenart -Ptuj-Cvetlin?Měla by snad být v Ptuji,ale nejsem si jist,zda je opravdu nonstop.Budu tudy projíždět kolem 3 ráno a chtěl bych zda tankovat.Díky za info.
 Autor:Ondřej Jež
 Datum:24.7.2022 15:10
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
V Ptuji jsou nonstop pumpy
 Autor:Petr
(neregistrovaný - IP: 78.45.199.***)
 Datum:24.7.2022 19:24
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
www.petrol.si
 Autor:Petr
(neregistrovaný - IP: 78.45.199.***)
 Datum:24.7.2022 20:35
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Pokud se dokážeš správně zorientovat na kruháčích ve Ptuji, tak bych to zkusil. Našel jsem asi jen jednu při cestě, co by mohla být otevřená, ale je třeba sjet z trasy a nebo možná přes střed Ptuje-to nevím, nikdy jsem tak nejel. Na objízdné trase se jede většinou přes vesnice a tam zavírají většinou ve 22hod. Díval jsem se na to na mapách-město Ptuj a tam je u benzinek otvírací doba.
Dobře dojeďte!!
 Autor:HONZA-
 Datum:25.7.2022 10:52
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Díky za info,taky jsem se ještě díval a jediná pumpa ve Ptuji co je nonstop mi ukazuje Petrol(Ormoška 26/b).
Jinak na dálnici a v Mariboru,ale to je mimo trasu.
Tak se nachám překvapit.Všem přeji šťastnou cestu??
 Autor:Ondřej Jež
 Datum:25.7.2022 11:21
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Chystám se letos poprvé do Chorvatska a pročítám všechny příspěvky pro trasu přes Slovinsko s vyloučením slovinské dálnice. Je to vždy věc názoru a osobních preferencí. Hodně se preferuje asi trasa Mureck – Lenart – Ptuj - Cvetlin. Chci požádat o váš názor a případné výhrady (důvody) k mé uvažované trase: z rakouské A9 exit 228 na Spielfeld, po B67 na hraniční přechod mimo dálnici (je nonstop ?), dále na Šentilj, po 437 a 430 na Maribor, za ním po 454 na Ptuj, dále po 690 na přechod Zgornji Leskovec – Cvetlin (je nonstop ?). Děkuji za názory a doporučení Mirek
 Autor:Mirek Trnčák
 Datum:31.7.2022 13:26
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Přechod A-SLO (Schengen,neřešit),druhý jmenovaný SLO-HR jede24h.
 Autor:losos
(neregistrovaný - IP: 188.120.195.***)
 Datum:31.7.2022 15:41
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Ahoj,napíši samozřejmě svůj názor.Přes ten Mureck je to zřejmě klidnější.Ta Tvoje varianta je tak trochu po staré cestě,když se po kouskách stavěla dálnice.Nejdříve po Maribor,pak se objížděl atd.,atd.Myslím, že při dodržování předpisů to vyjde nastejno jak časově,tak kilometrově.Pak se stejně napojuješ ve Ptuji a jedeš na Cvetlin.Dobrou mapku tam v týdnu umístil Losos (na trošku jiné téma-v názvu) a toho bych se já držel,pokud bych jel poprvé.Ale nechci podceňovat a určitě se to dá zvládnout,jak píšeš.Přeji dobré projetí a hezkou dovču!!
 Autor:HONZA-
 Datum:31.7.2022 21:38
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
A co tahle trasa??
https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&rc=9jZOBx...
 Autor:jarda
(neregistrovaný - IP: 77.242.90.***)
 Datum:31.8.2022 10:42
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Jsou tam nějaké chybičky viditelné při zvětšení, asi by to mělo vypadat takto:

https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&rc=9j1dbx...
 Autor:Mirus
 Datum:31.8.2022 13:48
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
11.9 jsem se vrátil.Cesta v pohodě akorát asi tak 5 km cesta místníma uličkama které jsou úzké ale pěkné.0 km navíc a tak 15 minut.
 Autor:Jarda
(neregistrovaný - IP: 77.242.90.***)
 Datum:14.9.2022 11:22
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Tak jen pokračuji, jelikož jsem se letos rozhodnul ještě prodloužit léto a jsem znovu tady. (Pag-Pag) Tradičně Cvetlin.
Tentokrát mě moje polovička ukecala, že pojedeme přes den a nevěřil jsem svým očím-byl jsem na přechodu v obou směrech sám. Co mě překvapilo více, jaký provoz byl na dálnici a na Lučku jsem já ještě tolik aut nezažil! Na tuto dobu-3.9.2022.
Naštěstí to tam regulovali, měli zvednuté závory a lístky dávali do ruky...tak se to projelo celkem rychle.
Na místě (Pag) je už vidět, že sezona končí a je tu málo lidí,
ale to je vlastně fajn. Počasí jim dle předpovědi moc naštěstí nevychází-je tu velice příjemně.
Ještě napíši, že nafta je za 12,60 kn. A už všude mají i ceny v eurech.
Tak všem, kteří ještě jsou či dokonce pojedou hezkou dovolenou!!
A pro letošek asi i ahoj a zase snad za rok!!
Zdraví Honza!
 Autor:HONZA-
 Datum:7.9.2022 21:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Objížďka Slovinské dálnice 2022 Údaje o příspěvku
Děkujeme Honzo za info..Na Pag jedeme 15.9....už se těšíme...užívejte dovču co to jde.
 Autor:babi
(neregistrovaný - IP: 185.51.250.***)
 Datum:8.9.2022 09:34
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist