Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Doprava - Společná jízda - Mimice SRPEN 2015

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Mimice SRPEN 2015 Údaje o příspěvku
Ahoj,
jedeme poprve Chorvatsko.Jedeme posledni tyden v srpnu do Mimice z Prahy.Nejede někdo stejnou trasu?..lepsi jet ve viceautech zaroven,kdyby neco ne?
 Autor:Radek Mikulecky
 Datum:14.4.2015 13:13
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Mimice SRPEN 2015 Údaje o příspěvku
Napoprvé určitě ,ale později zjistíte , že lepší je jezdit sám. Taky jsme jezdili ve trojku , buď jsem stále čekal a nebo když jsem jel poslední někoho doháněl. To zjistíte sám. Pokud máte dobré a spolehlivé auto je lepší jet solo.
 Autor:Pepa
(neregistrovaný - IP: 90.179.41.***)
 Datum:14.4.2015 15:17
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Mimice SRPEN 2015 Údaje o příspěvku
Souhlasím,né,že bychom byli nekolektivní,ale chvíli se pobavit a hotovo...hlavně o dovolené...já si moc dobře neumím představit právě to čekání na sebe navzájem,plánování přestávek,ten chce, ten nechce,ten chce tam,ten jinde..no to by pro mě nebyla dovolená
 Autor:babi
 Datum:14.4.2015 15:38
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Mimice SRPEN 2015 Údaje o příspěvku
Díky za zkušenosti,pojedeme sami
 Autor:Radek Mikulecky
(neregistrovaný - IP: 37.48.42.***)
 Datum:26.4.2015 17:15
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Mimice SRPEN 2015 Údaje o příspěvku
Jednou jsme takto jeli 2 auta a přesto, že jsme se po cestě domlouvali vysílačkami, stálo to za prd. Jak tady ostatní píšou. Jedno auto jede rychleji, druhé potřebuje zastavit a pořád se čeká.
 Autor:Stanislava Horváthová
 Datum:17.4.2015 14:47
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Mimice SRPEN 2015 Údaje o příspěvku
Přesně tak, čím víc aut, tím větší pravděpodobnost, že se někomu něco podělá. Pak budete stát všichni ze solidarity a máte být v 10.00 v apartmánu. Obojí mám za sebou, nechci čekat a taky sledovat ve zpětném zrcátku ostatní vozidla.Beztak vám nikdo nepomůže, akorát vás odtáhne z dálnice, protože je naloženej jako vy a upekl by motor.Od tohoto nápadu jsem po zkušenostech upustil a zaplatil jsem si raději pojisku za 1 600,-Kč na rok včetně PORUCHY a NEJEN HAVÁRIE s odtahem do tuším 75 000,- Kč až domů po celé Evropě(západní). Jsem v klidu, ale vím že odtah znamená ztracenou dovolenou, ale auto je velmi složitá věc,stát se může cokoli i u velmi nových aut.
Pokud nejste velcí kámoši a nemáte domluvenou společnou dovolenou, s jinými bych společnou cestu autem rozhodně nedoporučil
 Autor:revis
(neregistrovaný - IP: 176.74.128.***)
 Datum:17.4.2015 22:01
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Mimice SRPEN 2015 Údaje o příspěvku
Naprosto souhlasím, chce to trochu odvahy...ale stojí za to. je to prostě nevděčné...užijete si to daleko více sami i za cenu toho, že někde přejedete apod. i když dnes podle třeba jen mapky z netu to ani skoro nejde...doporučuji jet v klidu...zastavit odpočinout a dál opakovaně až do cíle...
 Autor:pája
(neregistrovaný - IP: 85.207.108.***)
 Datum:18.4.2015 21:10
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Mimice SRPEN 2015 Údaje o příspěvku
Potvrzuji co napsal revis.
http://www.auto-care.cz
Neni potřeba platit na celý rok, lze i pouze na měsíc (dovolená)za 290,- Kč.
Odtah po Evropě do výše 75.000,-Kč dle Tvých dispozic (bydliště, tvůj servis) a přivezou Ti náhradní vozidlo na 5 dnů zdarma a můžeš pokračovat v dovolené.
Měl jsem vloni uzavřeno a velice dobrý pocit jistoty.
 Autor:Mirus
 Datum:19.4.2015 16:41
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Mimice SRPEN 2015 Údaje o příspěvku
Díky za info, myslím, že spoustu z nás o tom ani netušilo. Já teda ne a využiji.
 Autor:Stanislava Horváthová
 Datum:19.4.2015 19:03
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mimice SRPEN 2015 Údaje o příspěvku
Měl jsem obavu vložit reklamu
 Autor:revis
(neregistrovaný - IP: 176.74.128.***)
 Datum:20.4.2015 17:27
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Mimice SRPEN 2015 Údaje o příspěvku
Vypadá to zajímavě,jen nevím kdo rozhodne mezi opravou v nejbližším utorizovaném servisu,a odtahem zpět do ČR.Ono zaplatit oprvu např. alternátoru, a opravou ,,potkaného,, motoru je rozdíl.Druhou poruchu bych teda v autorizovaném servisu platit nechtěl.
 Autor:losos
(neregistrovaný - IP: 188.120.195.***)
 Datum:26.4.2015 20:16
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist