Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Ostatní - Lendava versus Goričan

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Lendava versus Goričan Údaje o příspěvku
Jak tady pročítám fóra,tak by mne zajímalo,který hraniční přechod je našimi turisty více využíván?
Jest-li máte někdo s některým špatné zkušenosti a kde je lepší cesta..atd.
Díky za příspěvky.
 Autor:Nika
(neregistrovaný)
 Datum:24.7.2008 21:53
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Lendava versus Goričan Údaje o příspěvku
každopádně Lendava, protože tam přijíždějí všichni,kteří jedou přes Maďary cestou na Czorna a Szombathely.Pokud chci na Goričan,musím před Lendavou uhnout doleva a najet v Goričanu na dálnici v Chorvatsku.Zdá se,že to bude cesta budoucnosti kvůli Sloviským omezencům.Už jsem to jel taky a je to v pohodě.
 Autor:Vítek
(neregistrovaný)
 Datum:25.7.2008 08:44
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Lendava versus Goričan Údaje o příspěvku
Ahoj. Pisu trochu vlastnich zkusenosti z cesty pres Redics-Dolga Vas-Lendava-Mursko Sredisce.
Tam jsem jel v patek 1.8.2008 pres Prahu jsme jeli kolem 18,30 hod, Znojmo tankovani+delsi pauza pred hranicemi cca ve 21 hod, pres Viden a Furstenfeld na hranice AU-HU cca 23 hod dale smer Kormend a pak dolu na Redics a hranice HU-SLO cca 0,30(tam jsme chytli zacpu 30 min policajti tam neco resili na hranicich-mozna nehoda, pak se najednou rozjelo) za hranicema je po leve strane pumpa 24hod Petrol (tankovani+delsi pauza) a hned za ni kruhac na kterem se date do leva (pozor Slovinci sundali cedule, a moje IGO navigace ve Slovinsku selhala !!! takze tady budete muset jet trosku po pameti, ale bez problemu, vlastne se jedna hlavne o ten jeden kruhac za hranicemi.. pak jedete porad po hlavni pres Dolgou Vas a Lendavu... potom je par kruhacu a na jednom z nich se odbocuje doleva na Mursko Sredisce a po par km opet hranice SLO-HU cca 01,30 a pak smer Cakovec najezd na Dalnici smer Zahreb. Pri placeni mytneho se tvorili kolony vzdy tak 30 min a pozor obrali me tam o 10 kuna-blbe mi vratil-coz jsem zjistil az pozdeji. Dale nas cekala kolony kolem 10 km u obou tunelu a take za tunelem Sveti rok (delsi pauza) az do odbocky na Zadar tusim - pak se to rozjelo a jeli jsme porad rychle.. na dalnici v HR bylo omezeni na 100km/h kvuli mlze temer po celou cestu Lucko-Zadar. Dojezd do Splitu cca 11,30 hod. Dale jsme pokracovali do Omise. Pred Omisem kolona cca 45 min. Dojezd Omis pred 13,00 hod
 Autor:MiraS
(neregistrovaný)
 Datum:21.8.2008 05:28
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist