Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Ostatní - Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Řešíte už dovolenou v roku 2013? Kam a u koho to bude? Volíte osobní domluvu s majitelem apartmánu, nebo cestovku?
 Autor:Jirka Riči
 Datum:7.10.2012 14:26
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Toje fofr, dnes jsme se vrátili z Brely bylo krásně a zarok kdo ví, ale asi tam někam,cesta super dálnice a hranice prázdné
 Autor:Rostislav Cibulka
 Datum:7.10.2012 15:27
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
tak my doma už máme poriešenú dovolenku na r. 2013... pôjdeme k našim obľúbeným domácim do Duće ... aj dátum je už určený :-)
 Autor:fernetamojito
(neregistrovaný - IP: 95.105.244.***)
 Datum:8.10.2012 07:00
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Ahoj zatím přemýšlím o Bašce na Krku jestli seženeme nějaké dobré ubytování řeším to s majitelem a našla jsem dobré stránky kde jsou inzerce přímo od majitelů domů tak žádná cestovka člověk ušetří a může to pak utrácet v Chorvatsku
:-)
jsem ta co se nevrací na stejné místa dokud neprocestuje celé chorvatské/pobřeží ráda poznávám nové.
letos jsme byli ve sv.Filip a Jakov předloni na ostrově krk v Malinské a před 10lety v Tisnu.l
 Autor:Petra Svobodová
 Datum:8.10.2012 07:55
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Lidičky, neblázněte. Tak trochu brzo řešit sezonu 2013, ne? Chorvatsko zase úplný zázrak není, jen na nic lepšího nemám. Chorvaté jsou čím dál více arogantní a logicky se snaží vytřískat z turistů maximum. Nedělejme si zbytečné iluze, rok od roku bude hůř.
 Autor:cestovatel
(neregistrovaný - IP: 89.177.11.***)
 Datum:8.10.2012 20:15
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Milý cestovatel,

toto je chorvátske fórum ... keď sa ti nepáči, nekaz to tým druhým ... :-))))
 Autor:fernetamojito
(neregistrovaný - IP: 95.105.244.***)
 Datum:9.10.2012 07:15
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Chorvatské pobřeží je nádherné, takže tady s cestovatelem moc nesouhlasím. Ale že letos chorvatští číšníci zapomněli obecnou matematiku, tak v tom má pravdu. A protože je tady chorvatské fórum, tak na to upozorňuje zde. Kde jinde taky, že jo?
 Autor:Johny
(neregistrovaný - IP: 88.102.220.***)
 Datum:9.10.2012 08:02
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
V každém státě je něco i u nás číšníci někteří šidí a to nemusíte do Chorvatska
stalo se mi že i u nás na benzínce nebo v krámu mě ošidily,když jsem nedávala pozor,ale to je na člověku jestli si to pohlídá nebo ne.
Chorvatsko je krásná země mají hezké moře není to od nás daleko a dá se to pořídit za stejnou cenu jako u Máchova jezera (Mácháč).
Já mám ráda Chorvatsko a když mi to finance dovolí chtěla bych jezdit každý rok.
 Autor:Petra Svobodová
 Datum:9.10.2012 11:05
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Na rozdíl od cestovtele si myslím, že na plánování dovolené 2013 není brzy. Naopak, sehnat pěkné místo za peníze, které mohu utratit, je nezbytné řešit už nyní. Ať si každý plánuje kdy chce, já už mám na příští léto dovolenou zamluvenou. Těšíme se do Živogošče už teď.
Tak ať mám to čekání na příští léto rychle utíká:)
 Autor:Blanča
(neregistrovaný - IP: 81.201.48.***)
 Datum:9.10.2012 16:47
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Řekni mi prosím,jaký podnikatel nechce od turistů vytřískat maximum,a jaká destinace je ,,zázrak,,?
 Autor:losos
(neregistrovaný - IP: 188.120.195.***)
 Datum:9.10.2012 17:13
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Taky přidám několik postřehů s letošní dovolené.Takže už i na benzinkách jsou zpoplatněné toalety které loni nebyli.Celkem všude vzrostli oproti loňsku ceny,někde víc někde míň.Ale to i u nás,to víme.Kdo jezdí do Vodice určitě zná restauraci Fortunu.Je kousek od středu města.Loni večeře pro dva 160 Kuna.Letos to samé 190 Kuna.Ubytko šlo taktéž nahoru.Takže když to sečtu,dovolená pro dva lidi byla bez pár korun za dvacet tisíc.A to jsme prosím se nijak moc nerozjížděli.
 Autor:Jiří
(neregistrovaný - IP: 213.192.19.***)
 Datum:9.10.2012 19:02
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
V naší vesnici na ostrově Krk je už nejméně čtvrtým rokem pořád stejná cena za ubytko. Pokud se týká hospod - možná neškodí změnit hospodu.
Zpoplatněné toalety jsou všude mimo čr, hlavně v Rakousku a taky v Mikulově.
Asi totiž není žádná sranda bydlet na trase kudy projede na dovolenou půl Evropy, profičí, zasmradí a dojdou si tam leda na wc. Moji dovolenou výdaj za WC nezruinuje.
 Autor:Iva Mrakovčičová
 Datum:10.10.2012 21:39
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
pochopil sem dobre "na nic lepsiho nemam"znamena jinde vytriskavaj jeste vic? no nevim nejsem cestovatel..zatim resim hory ,koukam, aby ze me moc nevystriskali,ale leto jisti ,HR....celej mesic, nemam cas hledat nekde nejake zazraky.
PS.iluze ze se bude zlevnovat asi nikdo nema.(mozna u talibanu)
 Autor:iwahn
(neregistrovaný - IP: 84.56.1.***)
 Datum:10.10.2012 06:44
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Vidím, že asi máte špatnou zkušenost s arogancí a vvytřískáním peněz z turistů v Chorvatsku. Pokud nechcete, abychom to považovali za Váš blábol, bylo by dobré uvést, copak se Vám tam na dovolené stalo.
 Autor:Iva Mrakovčičová
 Datum:10.10.2012 21:21
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Chorvati jsou rádi,že si vydělají aby mimo sezonu měli z čeho žít . Upřímně jezdíme po Chorvatsku a pokaždé se s manželem ptáme jeden druhého " čím se ti lidi živí ? " Není jim co závidět snad jen to moře, teplo a krajinu,ikdyž i ta dostává zabrat . Já byla jen v Řecku a v Itálii a musím říct , že i přes první dovolenou trávenou na Visu mě Chorvatsko vůbec nezaujalo tak můj muž to riskl a nalákal mě pod Makarskou a musím říct pravdu,že od té doby je Chorvatsko moje srdcovka . Lidi jsou všude stejní buď je to protivné nebo to šidí ... ale myslím si,že není na místě odsuzovat jen je .... každý je nějaký i my .......
 Autor:maja
(neregistrovaný - IP: 90.178.87.***)
 Datum:12.10.2012 07:05
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
cestovateli,
na Chorvatském fóru brojit proti chorvatsku - poněkud divné jednání.
Já osobně nemyslím že by byli až tak arogantní. Chovám se k nim slušně, neubližuji jim, neutíkám bez placení. nekouřím na pláži . prostě chovám se jako doma.
Neměním místo pobytu, měním pouze hotely nebo apartmány. Jak kde je volno atd.
Ráno jsem vstal a dostal pozvání na rakiju. Jeden den v týdnu byla pro každého člena rodiny ryba - a dobrá. Pochopitelně vím to již dlouho že to tak chodí a tak mne pro ně darovaná Becherovka nezabije. Prostě revanš.
A je nám všem krásně. Nemusím potom řešit jejich jak říkáš "aroganci".
A že bude každý rok hůř. No a co? Pesimisto.
(z lat. pessimum, to nejhorší),
 Autor:wendy
(neregistrovaný - IP: 46.13.152.***)
 Datum:31.10.2012 20:53
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
sotva jsme přijeli z Sveti Filip i Jakov a nápady na příští rok začneme řešit až po vánocích.Mimochodem Nám se letos dovolená vyvedla na 1.Koncem září počasí super,teploty kolem 30-tky-co si přát jiného?Tak za rok Ahoj
 Autor:Hana Minářová
 Datum:10.10.2012 10:17
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Mimochodem, i toto letos jistě sehrálo svou roli v cenách, chce to se seznámit se skutečnostmi, a pak soudit........,,I Chorvatsko se potýká s důsledky globální a finanční krize. V oblasti cestovního ruchu je částečně vykrývá odliv turistů z nestabilních arabských zemí a Řecka. Přesto musela vláda sáhnout k nepopulárními opatření a zvýšila DPH na 25 procent.

„Toto opatření se týká jen letošního roku. Přijali jsme zákon, podle kterého se od prvního ledna 2013 výše DPH v ubytovacích zařízeních, navazujících službách a restauracích s výjimkou tvrdého alkoholu snižuje na 10 procent,“
 Autor:losos
(neregistrovaný - IP: 188.120.195.***)
 Datum:11.10.2012 15:45
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Jen naiva se může těšit na snížení cen pro turisty. Ty zůstanou zachovány i přes avízované snížení DPH. Dolů ceny nechodí.
 Autor:Johny
(neregistrovaný - IP: 88.102.220.***)
 Datum:12.10.2012 06:50
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Letos jsme bydleli za Omišem -Balica Rat u paní Nadi za deset euro i s klimou moc jsme ji ale nepoužívali neb jedu za teplem a za mořem a neabych tam byl pod nějakým ledovým větrákem,cena ale byla lepší než v česku v nějakém rádoby hotelu
 Autor:Rostislav Cibulka
 Datum:12.10.2012 07:36
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Taky se chystáme k Omiši. Tady to vypadá zajímavě. I když už máme na 90% vybráno.
 Autor:Jirka Riči
 Datum:12.10.2012 08:06
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
To je info jak za korunu šneky .Mohl by jsi nám prozradit ve kterém období to bylo?P
 Autor:Petr
(neregistrovaný - IP: 82.99.180.***)
 Datum:12.10.2012 09:11
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
12.srpna-19.srpna 2012
 Autor:Rostislav Cibulka
 Datum:12.10.2012 10:32
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Tak to je bomba !
 Autor:Petr
(neregistrovaný - IP: 82.99.180.***)
 Datum:12.10.2012 11:07
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
My byli v Brustu v apartmánu s klimou a pláž byla cca 5 m od aprtmánů . Za ten klid a pohodu jsme dali 40 euro za apartmán pro 4 osoby .. a už teď víme,že se tam vrátíme :-))
 Autor:maja
(neregistrovaný - IP: 90.178.87.***)
 Datum:12.10.2012 08:46
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Na 99% Podgora !!! Začátkem srpna 2013 !!!
 Autor:ada
(neregistrovaný - IP: 84.42.139.***)
 Datum:12.10.2012 19:27
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Na 100% Podgora. Už tretí krát za sebou. Posledné dva týždne v auguste. Už aby to bolo.
 Autor:Igor
(neregistrovaný - IP: 213.81.166.***)
 Datum:13.10.2012 18:09
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Tak já taky začínám řešit 2013 a co to tak sleduji,tak většina zdražuje. Běžně o 3-5 eur, někteří o 10. Mnohdy neodpovídá kvalita ceně. Budu muset moc přemýšlet, komu dám oprávněně vydělat.
 Autor:Hanka
(neregistrovaný - IP: 83.240.40.***)
 Datum:9.11.2012 20:24
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
hmmm, a to se všude píše že se jim má na ubytování snížit DPH.
 Autor:Jirka Riči
 Datum:10.11.2012 13:45
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
My jedeme do Drašnice vedle Podgory, taky začátkem srpna, tak se třeba potkáme, neb se do Podgory určitě zajedem podívat. Byli jsme tam v Podgoře před 11 lety, tak chcem dětem ukázat, kde jsme tenkrát bydleli.
 Autor:Beata
(neregistrovaný - IP: 46.33.112.***)
 Datum:27.1.2013 22:50
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
kde je prosim BRUST.mam chorvatsko docela projete ale BRUST jeste neznem dekuji.
 Autor:Jarda Navratil
(neregistrovaný - IP: 93.99.200.***)
 Datum:11.11.2012 18:31
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Jestli cestujete po HR,tak jste na to mohl přijít,že je to Brist a pouze jen překlep,tak jako ve vašem případě "neznem".
 Autor:Petr
(neregistrovaný - IP: 78.80.37.***)
 Datum:11.11.2012 19:55
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
pro cestovatele:
na Chorvatském fóru brojit proti chorvatsku - poněkud divné jednání.
Já osobně nemyslím že by byli až tak arogantní. Chovám se k nim slušně, neubližuji jim, neutíkám bez placení. nekouřím na pláži . prostě chovám se jako doma.
Neměním místo pobytu, měním pouze hotely nebo apartmány. Jak kde je volno atd.
Ráno jsem vstal a dostal pozvání na rakiju. Jeden den v týdnu byla pro každého člena rodiny ryba - a dobrá. Pochopitelně vím to již dlouho že to tak chodí a tak mne pro ně darovaná Becherovka nezabije. Prostě revanš.
A je nám všem krásně. Nemusím potom řešit jejich jak říkáš "aroganci".
A že bude každý rok hůř. No a co? Pesimisto.
(z lat. pessimum, to nejhorší),
 Autor:wendy
(neregistrovaný - IP: 46.13.152.***)
 Datum:10.11.2012 14:19
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
nevěděl jsem jak vložit příspěvek podle mých potřeb a hlavně aby byl v daném slova smyslu aktuální. Ty čárky po straně, které vedou jednotlivé příspěvky mne matou. On každý odpovídá na jeden jednotlivý příspěvek a mne to mate. Pokud je zde něldo častěji asi to je OK ale já musím chodit "na panské" a času je minimum.
Pmlouvám se za to že jsem vložil jednu věc 2x ale chtěl jsem to odzkoušet.

Jedeme dál!!!
 Autor:wendy
(neregistrovaný - IP: 46.13.152.***)
 Datum:10.11.2012 14:26
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Nevim kam to hodit, tak snad sem.Kdyby HR bylo tak,jak se předpokládá ,členem EU od července příštího roku,padnou tímto termínem kontroly na chorvatských přechodech?
 Autor:losos
(neregistrovaný - IP: 188.120.195.***)
 Datum:10.11.2012 20:13
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Na toto téma se zatím nikde nic nepsalo. Pokud si vzpomínám, čr měla ještě několik let po vstupu do EU svoje hranice. Teprve později s schengenským režimem odpadly pohraniční kontroly.
 Autor:Iva Mrakovčičová
 Datum:10.11.2012 22:27
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Iva ma pravdu, az Schengen rusi vnutorne hranice medzi statmi, takze kontroly este budu.
 Autor:Dana
(neregistrovaný - IP: 178.41.44.***)
 Datum:11.11.2012 20:28
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Chtel jsme se zeptat na nejaky dobry tip? V lete bude mit maly rok a pul a nevime jeste kde jet. Byli sme v Pakostane,basce vode na makarske,vodice,omis. Neco ne uplne maleho ale ani nic prehnane velikeho:) diky
 Autor:honza
(neregistrovaný - IP: 85.132.181.***)
 Datum:11.11.2012 20:28
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Čau Honzo s tak malým dítětem bych jel na ostrov RAB-Lopar je tam písečná veliká pláž a voda tak od kolen po pás,krásně čistá voda a pro děcka ideální ale i dospělí se tam viřádí,prostě paráda i na procházky a město RAB je nádherné doporučuji.....:)
 Autor:Jiří SVOBODA
 Datum:17.11.2012 10:49
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
S malým dítětem bych tuto Jirkovu volbu taky doporučil. Ta pláž je opravdu pro malé děti ideální. A večerní procházky super.
 Autor:Josef Vaněk
(neregistrovaný - IP: 80.188.12.***)
 Datum:19.11.2012 09:13
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
odporucam Tribunj
 Autor:KATE
(neregistrovaný - IP: 213.160.177.***)
 Datum:19.11.2012 21:10
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Honzo mrkni se na Grebašticu mám kontakt na perfektního domácího 10 m od pláže malého si dáš vedle sebe do stínu pod borovicu ,do Šibeniku kůsek a bližší info po emailu.
 Autor:Václav Hlaváč
 Datum:7.12.2012 03:53
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Tak já mám vybráno. Osobní domluva týden Rab Supertarska Graga a týden tajné místo a neprozradím, není nejhezčí, ale není tak poznamenaném turistickým ruchem.
 Autor:Hanka
(neregistrovaný - IP: 83.240.40.***)
 Datum:22.11.2012 21:00
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Jako letos,apartmán a domluva a záloha opět zaplacena a 10.8.-18.8.2013 v Biogradě AHOJ...
 Autor:Miroslav Černý
 Datum:6.12.2012 21:45
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
V létě 2013 se budu slunit doma na střeše. A vyjde mě to na víc, než pobyt v Chorvatsku.:o((
 Autor:Johny
(neregistrovaný - IP: 88.100.104.***)
 Datum:13.12.2012 11:07
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Nebo na maltě. :o)
 Autor:cestovatel
(neregistrovaný - IP: 62.168.16.***)
 Datum:13.12.2012 12:32
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Rok 2013 Řecko chalkidiki, už mně sere hrvacko jak nevědí co chtít za peníze za vše.....
 Autor:jirka
(neregistrovaný - IP: 89.24.173.***)
 Datum:14.12.2012 08:32
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
to je dobře..o jednoho protivnýh mín v Chorvatsku
 Autor:Karel
(neregistrovaný - IP: 93.153.18.***)
 Datum:17.12.2012 16:50
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
i Řekové chtějí vydělat, a letos možná víc, než kdy jindy.
 Autor:babča
(neregistrovaný - IP: 78.136.168.***)
 Datum:17.12.2012 17:54
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Babčo to máš pravdu, víš že já do Chorvatska jezdim řadu let, ale Řecko je levnější a není tam tolik lidí což mně už v Tučepech sralo. Jelikoš jezdím k moři 2-3 za leto tak na cenu dost koukám.
 Autor:jirka
(neregistrovaný - IP: 89.24.173.***)
 Datum:19.12.2012 09:39
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Co tak doma sedět na zadku,to tě nebude moc peněz stát.
 Autor:Honas69
(neregistrovaný - IP: 92.43.26.***)
 Datum:18.12.2012 11:49
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Jirka akorát řekl nahlas to co si začíná myslet spousta lidí.Já jsem letos byl taky docela naštvanej ,ale jedna špatná zkušenost mne zatím neodradí.
 Autor:28404petr
 Datum:18.12.2012 12:30
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Až utratíš v Chorvatsku to co já za ty léta tak se budu s tebou o něčem bavit....
 Autor:jirka
(neregistrovaný - IP: 89.24.173.***)
 Datum:19.12.2012 09:34
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
mě nezajímá kolik si utratil..ty nevíš kolik já chytrolíne...
 Autor:Karel
(neregistrovaný - IP: 93.153.18.***)
 Datum:20.12.2012 18:25
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Toš to já letos také Zlaté písky a Maltu!.........A potom pojedeme s rodinů relaxovat k Željkovi a Nives do milované Grebaštice.Už teď se všichni moc těšíme
 Autor:Václav Hlaváč
 Datum:15.12.2012 22:00
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Máme objednaný pobyt v posledný augustový týždeň v Gradaci-apartmánový dom Dragana.
Dúfam,že Gradac už nebude taký preplnený,ako uprostred sezóny-je to krásne mestečko....
 Autor:Dada
(neregistrovaný - IP: 95.103.222.***)
 Datum:18.12.2012 16:05
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
letos v září narvané pláže
 Autor:zita
(neregistrovaný - IP: 94.74.239.***)
 Datum:18.12.2012 20:12
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Gradac je krásnej a pláže nádherné doporučuji.....:)
 Autor:Jiří SVOBODA
 Datum:21.12.2012 18:06
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Gradac........http://img9.rajce.idnes.cz/d0902/2/2259/2259897_34...
 Autor:Jiří SVOBODA
 Datum:21.12.2012 18:14
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Rabac, Girandela, ocením Vaše postrehy z tohto letoviska
 Autor:zahradka
(neregistrovaný - IP: 89.173.128.***)
 Datum:3.1.2013 18:12
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
ahoj,v Girandle sme boli pred 5 rokmi...nemala by som problém sa tam vrátiť :)
 Autor:rena
(neregistrovaný - IP: 195.168.237.***)
 Datum:3.1.2013 21:02
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Girandella je fajn. rabac je take mensie stredisko ale ma nadherne ciste more, pri girandelle krasne plaze, vlacik az do "centra" rabacu, vecerne programy kazdy den priamo v areali a uplne naj strava aku sme kedy v chorvatsku mali. takze jednoznacne odporucam. jedine moze vadit tym ktori maju radi hlucne strediska a diskoteky. tam je skor kludnejsie ale zase nie uplne mrtvo. odporucam vylet do labinu. pekne historicke mestecko cca 5 km od rabacu. v labine je aj lidl a este nejaky vacsi obchod kde sa da vyhodnejsie nakupit. male potraviny su aj priamo v areali girandella.
 Autor:dadda
(neregistrovaný - IP: 85.237.227.***)
 Datum:19.1.2013 17:26
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Na maltě su od jara do zimy kromě 10 ti dní,které si budu užívat na Dugim otoku v dědině Verunič a 5 dní na Pašmanu v osadě Banj.Nějak poslední dobou ujíždím na ostrovech,je tam klidněji.
 Autor:Jaroslav Malinčík
 Datum:6.3.2013 19:28
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Souhlas, jezdim na Mali Lošín a ne do apartmánu, ty jsou daleko od pláže, ale do karavanu, kde se dívám na moře, sedím ve stínu stromů a k vodě mám 2 minuty - bájo (doporučuji udělat něco pro děti a změnit ubytování - doporučím) trvalo nám to také dlouho, ale už bychom neměnili a je pravda, že ostrov je jiný, čistší voda, stálejší klima
 Autor:majka novotná
 Datum:2.4.2013 21:15
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
čauko,my opäť na Brač...apartmán v Postire a potom pár dní hotel Watermann v Supetare ...bez cestovky :)
 Autor:rena
(neregistrovaný - IP: 195.168.237.***)
 Datum:3.1.2013 21:05
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Naše rodinka letos asi bude bez dovolené, jelikož máme doma dědu, který potřebuje celodenní péči. Ještě loni to šlo postaral se o něho nejstarší syn, ale je to čím dál náročnější a musela doma z práce zůstat i manželka. Tak uvidím zase kdy. Aspoň nám to pak bude zase vzácnější a máme se na co těšit.
 Autor:Josef Vaněk
(neregistrovaný - IP: 80.188.12.***)
 Datum:19.1.2013 20:12
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
ničeho nelitujte ani náznakem, jste moc a moc milí, to se již téměř nevidí, závidím Vašemu dědovi a držím palce.
Klára
 Autor:klarka
(neregistrovaný - IP: 80.188.218.***)
 Datum:15.2.2013 22:15
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
My ojíždíme 20.6. 2013 do Bristu apartmány Mira . Jedeme tam po třetí a asi měnit nebudeme . Sice poprvé jedeme tak brzo, protože jinak jsme jezdili prvních 14 dní v září . Domlouváme se vždy s majitelem . Je to skvělý chlap a ve všem co může nám vyhověl :-) . Přes cestoku jsme jeli s manželem jednou a od té doby preferujeme osobní domluvu a hledáme si sami podle našeho gusta. Máme své nároky a u cestovky by jsme se nedoplatili .....
 Autor:Maja
(neregistrovaný - IP: 90.178.87.***)
 Datum:20.1.2013 08:31
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Ahoj Maji.letos máme sice už vybrán zazálohován apartmán v Podaci, ale pokud tady budeš, písni mi prosím, za kolik jsou pronajímány apartmány Mira.Tady na webu má,že po dohodě. Je tady víc apíků kde je po dohodě,napsal jsem a cena dost vysoko a smlouvat o nižší nechtějí. Dekuji
 Autor:Jirka Riči
 Datum:20.1.2013 14:04
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Ahoj, chce za 2+2 apartmán 40 euro , ale nevím jak to má červenec - srpen . Stačí mu napsat . Je to tam super . Pláž hned před apartmánem ... klidná a naše děti to tam milují :-)
 Autor:Maja
(neregistrovaný - IP: 90.178.87.***)
 Datum:20.1.2013 19:43
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Ahoj.děkuji moc, Brist znam,je tam fkt pěkně.
 Autor:Jirka Riči
 Datum:20.1.2013 21:17
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Dobrý den. My letos do Gradace, hotel Saudade. Byli jsme tam loni přes cestovku a byli jsme nadšení, tak letos to zopakujeme. Ubytování jsme si zajistili přímo v hotelu přes email. Termín červenec. Hotel je na opačné starně města než jsou hoteli Labineca a další.Je tam nín lidí a krásné pláže. Gradac je moc pěkný, krásná promenáda.
 Autor:Daniela
(neregistrovaný - IP: 80.188.116.***)
 Datum:25.1.2013 14:20
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
v září 2011 a 2012 pláže přímo přelidněné -hrůza
 Autor:petr
(neregistrovaný - IP: 94.74.239.***)
 Datum:25.1.2013 17:26
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
V červneci to bude asi rušnější. My jsme tam byli někdy v r. 2006 koncem června a i tehdy už bylo dost lidí. Pravda bydleli jsme v app.blízko Laguny,která je sama o sobě dost velká a ještě má několik depandencí. Máš pravdu, že na druhé straně je to klidnější. Je tam pár menších hotelů, pensiony a appartmány.Jinak souhlasím, Gradac je pěkné městečko.
 Autor:babča
(neregistrovaný - IP: 78.136.179.***)
 Datum:25.1.2013 18:14
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
my se letos vracíme do Ruskamenu, jezdili jsme tam 5 let,teď jsme byli 2x na Makarské a rádi se vrátíme k Omiši,
 Autor:Zdeněk Nestrojil
 Datum:27.1.2013 17:41
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
My letos asi 15 června Veruda Beach vilaresort a aparthotel del mar Pula,kvůli bazénům.Jedou 3 děti a2 dospělí.
 Autor:Ina
(neregistrovaný - IP: 78.111.126.***)
 Datum:30.1.2013 09:36
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Ino..my ne kvuli bazenum:) ale kvuli moři a pohodě...Staniči apartman Frano od 12.7.2013
 Autor:Karel
(neregistrovaný - IP: 93.153.18.***)
 Datum:30.1.2013 18:52
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Karle uvědomte si,že nevím jak bude klidné a teplé moře 15 června,tak ty bazény beru jako rezervu.Dětem je 2,4,8let.
 Autor:Ina
(neregistrovaný - IP: 78.111.126.***)
 Datum:31.1.2013 11:46
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Ino vůbec nic nevysvětluj děcka se vyblbnou jak u bazénu tak u rybníka,důležitý a ne málo je mořský vzduch .A votom to je.PS věk vašich dětí 2,4,8 použiji na sportku ,jestli to klapne tak se přestaň zajímat o to kde na to vezmeš a kolik to bude stát.Ahoj.Petr.
 Autor:28404petr
 Datum:31.1.2013 16:10
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
já to nemyslel zle...:) jen prostě bazenu si děti užijou i tady a moře se v červnu nebojte:))))hlavně at je pohoda a vše vyjde
 Autor:Karel
(neregistrovaný - IP: 93.153.18.***)
 Datum:31.1.2013 18:10
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
3.7.2013 Gradac, apartmán Nikola
 Autor:honza
(neregistrovaný - IP: 92.240.179.***)
 Datum:1.2.2013 08:17
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Pro děti je fajn Rab - rajska plaža. Super písek, 50 metrů jdete do vody po kolena abyste si mohli zaplavat. Děti se zaručeně neutopí. Při odlivu se vynoří v písečku drobní krabíci a mušličky. Nádherné procházky po skalnatých cestičkách na pobřeží. dá se zaplavat na malý ostrůvek naproti pláže. Je tam krásně! Ale s dětmi volte apartmány poblíž vody. My jeli na pasblint v září, ubytování bylo spousta volného všude kolem. Nezakotvěte však hned u prvního domu, sjeďte co jak nejníž k moři. Tam mají taky volné ubytování a stejně levné. bohužel voda už byla dost chladná a chytli jsme anginu.
 Autor:simuni
 Datum:2.2.2013 01:11
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Metajna ostrov Pag. Neopakovateľné čaro veľkej zátoky, čisté a teplé more, drsne scenérie okolitých vápencových kopcov, piesočne pláže z jemných kamienkov pozvoľna klesajúce do mora, ktoré sú dostupné peši alebo na člne. Pláže sú vhodné pre deti. Večer romantické posedenie na Vašej terase z výhľadom na more pri pohári crno vínka alebo travarice - to je to pravé pre romantikov a Váš relax.
 Autor:Lenka Slovensko
 Datum:3.2.2013 17:35
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Hezký den.
Také jsem objednal apartmán FRANO. Nemáte nějaké vlastní zkušenosti s tímto apartmánem ?
Vždy je lepší se zeptat někoho, kdo to zažil osobně, než si pročítat reklamní informace.
Třeba, jaký je přístup k moři, jestli to není hodně shodů.... Je blízko stánek se zmrzlinou, pizzou a podobné informace.
Radek
 Autor:Radek
(neregistrovaný - IP: 78.80.53.***)
 Datum:2.2.2013 07:38
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Radku taky jedem do Frana..teda jestli to máte ve Staniči jako my:)) my jedem od 12.7. Frano neznám ale Staniči jo.k moři to bude nějakej schod ,ale ne hruza.zmrzku prodávaj v hospodě u moře.kdyby si něco chtěl vědět tak napis na meil ..nebo sms na 603290399
 Autor:Karel
(neregistrovaný - IP: 93.153.18.***)
 Datum:2.2.2013 09:40
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Děkuji za info.
Radek
 Autor:Radek
(neregistrovaný - IP: 78.80.53.***)
 Datum:3.2.2013 19:49
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Dobrý deň, smiem sa spýtať či je v danom apartmáne Mira 2+2 aj klíma?Uvažujeme tam ísť budúce leto a ak by sa dalo aj o nejaké foto apartmanu.Ďakujem veľmi pekne.
 Autor:janta122
 Datum:3.11.2013 22:28
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
V srpnu 2012 jsme se vydali do Brely a zhrozili jsme se. Připadala jsem si jak na Václaváku. Davy lidí nejen na pláži ale i v uličkách, celá Makarská je přelidněná. To není dovolená ale stres. Davy lidí zakrývají krásnou přírodu. Na pláži kolem vás prochází davy. Na dece jste přilepeni k cizím lidem, čicháte jim nohy. fuj fuj.
 Autor:simuni
 Datum:2.2.2013 01:01
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Souhlasím.Já byl už v roce 2002 v Makarský a řekl jsem,že už nikdy víc.Tolik lidí jsem ještě neviděl.Pošlapaný deky,ručníky a někdy i lidi o sebe zakopávali.Rok na to jsem našel malou destinaci u Trogiru a od té doby jsem vynechal jen jeden rok.Starší domácí jsou jak naši prarodiče a i zbytek jejich ridiny jsou prostě NAŠI.
 Autor:martin
(neregistrovaný - IP: 46.13.111.***)
 Datum:18.2.2013 22:43
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Jinak jedeme už s rezervé na Pag. V sezoně jsou nejkrásnější apartmány u moře plně obsazené. Nevím o tom moc ale simuni vypadá dobře. Znáte to tam?
 Autor:simuni
 Datum:2.2.2013 01:03
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Starigrad - Paklenica Údaje o příspěvku
Po loňské zkušenosti zopakujeme Starigrad. Je to místo, které nám zatím nabízí nejvíce předností. Krásné hory s národním parkem, vzdálenost z Prahy téměř jako někam na Istrii, dostupnost atraktivních míst: Zadar, Pag, Krka, Šibenik, klídek, málo lidí, nepříliš vysoké ceny. To vše nás přesvědčilo, že pojedeme znoviu an stejné místo. Bydlet budeme zase u Mirjany Ramič na začátku Starigradu, kde na 100 metrů pláže chodí cca 20 lidí. Nemá to chybu, večer za 10 minut klidnou chůzí dojdeme do centra na véču nebo do cukrárny. Fakt se nám tam líbilo.
 Autor:Antenio Panderas
 Datum:7.2.2013 10:35
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Tak je všechno jinak, než jsem plánoval. A překvapivě k lepšímu! Gradac za 144 !! :o))
 Autor:Johny
(neregistrovaný - IP: 88.100.104.***)
 Datum:11.2.2013 15:17
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Čikat jednoznačně.
 Autor:jára
(neregistrovaný - IP: 85.71.116.***)
 Datum:18.2.2013 10:37
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Brela-jardula,vila Skalinada.majitel3everin Kristič..nemate niekto skusenosti s tymto ubytkom?ideme prvy raz..tak snad sme nevybrali zle...
 Autor:jarmila karnošova
 Datum:18.2.2013 17:46
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Jarmilka, Brela je nádherná a vy ste si vybrali tichšiu časť Brely. S týmto apartmánom skúsenosť nemám, ale chodíme tam už niekoľko rokov. Pláže v centre sú naozaj preplnené, ale dajú sa nájsť aj súkromné plážičky, hlavne v časti Jardula a Jakiruša. Uvidíš, že budeš veľmi spokojná, kúpanie pod Biokovom má svoje čaro. Odporúčam Ti zájsť si na večernú prechádzku do Tučep, Podgory, kde si iste užíješ rušnú atmosféru na krásnych promenádach. Peknú dovolenku Zuzana
 Autor:Zuzana
(neregistrovaný - IP: 213.81.198.***)
 Datum:19.2.2013 19:35
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
ďakujem,Zuzka...aj ked je to ešte ďaleko,ale už sa tešíme.
 Autor:jarmila karnošova
 Datum:7.3.2013 19:24
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Súhlasím so Zuzkou, do Chorvátska jazdíme pravidelne už roky.Boli sme v Tučepoch, Podgore, Baške Vode a aj Brela je prekrásna. Tento rok ideme do Gradacu 3x hotel Laguna v termíne od 21.7. Takže sa už nesmierne tešíme :-)
 Autor:Lýdia
(neregistrovaný - IP: 194.1.0.***)
 Datum:11.3.2013 12:13
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
My letos po dlouhé době zavítáme opět do Dugi Rat.....
 Autor:Růženka
(neregistrovaný - IP: 178.213.42.***)
 Datum:19.2.2013 19:41
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
27.7.-6.78.2013 jedem 14 dospělých a 5 dětí do Živogošče Blata. Apartmány Anky Gazdic. Nemáte někdo zkušenost?
Poprvé jedem víc na jih tak se těšíme
 Autor:hana rajmonová
 Datum:25.2.2013 12:46
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Ahoj,
chytáme se do Brely od 15.6. na týden, vila Slavonka.
Máte někdo zkušenost? :)
piště na mail
 Autor:Simča
(neregistrovaný - IP: 176.98.110.***)
 Datum:6.3.2013 18:10
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Letos se nechystám nikam.Do Chorvatska jsem jezdil hodně dlouho,už s Felicií.Ale tato garnitura co je u moci normálním lidem neustále zdražuje normální živobití,takže letos už na to bohužel nemáme.A předpokládám že tento můj příspěvek obdivovatel ODS okamžitě smaže.
 Autor:Jiří
(neregistrovaný - IP: 213.192.19.***)
 Datum:6.3.2013 18:36
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Nejsem jejich obdivovatel, ani Vám příspěvek mazat nebudu.

Na tohle fórum ale prosím politiku netahejte, od toho jsou jiná "nadávací" fóra.

ADMIN
 Autor:admin
 Datum:6.3.2013 18:55
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Tak letos do Vrsi u Ninu,za 4 měsíce jsme tam..
 Autor:d.p
(neregistrovaný - IP: 93.89.157.***)
 Datum:14.3.2013 16:30
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
tak to tam prosím přehoďte
díky
 Autor:majka novotná
 Datum:2.4.2013 21:22
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Letos jedem do STANICI vila Filomena,je to poradí někdo jak to tam vypadá,máme přízemí neboť máme sebou pejska.Dík
 Autor:betynka
 Datum:10.4.2013 17:35
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
ahoj,nevim přesně jak to je uvnitř. podle fotek ok.budete bydlet dva baráky nad náma.my jedem v červenci s dětma do Frana.
 Autor:Kaja
(neregistrovaný - IP: 62.24.69.***)
 Datum:10.4.2013 18:33
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Kam a do kterého apartmánu se chystáte v r.2013 Údaje o příspěvku
Letos jsme byli v apartmánu Vlado v Podaca. Super ubytování i majitel. Příští rok jak v květnu tak i v červenci opět. Má zde inzerát na ubytování.
 Autor:Mio806
(neregistrovaný - IP: 82.202.76.***)
 Datum:4.11.2013 20:39
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist