Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Místa v Chorvatsku - Hvar - Velikonoce 2018

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Hvar - Velikonoce 2018 Údaje o příspěvku
Zdravim vsechny milovniky Chorvatska, uvazujeme, ze bychom o Velikonocich vyrazili na tyden na Hvar. Mate zkusenosti, jak to tam touhle dobou vypada? Je mi jasny, ze na koupani to nebude, preferujeme hlavne pesi vylety (narocnejsi turistika nevadi) a budeme mit s sebou psy. Libi se nam lokalita Ivan Dolac. Ale samozrejme prijim i dalsi tipy. Diky za rady!
 Autor:katty89
 Datum:15.3.2018 07:50
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Hvar - Velikonoce 2018 Údaje o příspěvku
Proč myslíš že to nebude na koupání?Já myslím že to bude ideální psi nebudou nikomu vadit pláže budou prázdné akorát ta voda bude chladnější.
 Autor:28404.Petr
(neregistrovaný - IP: 84.244.88.***)
 Datum:15.3.2018 08:31
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Hvar - Velikonoce 2018 Údaje o příspěvku
Asi poupravim, ze pro me to nebude na koupani. Do studene vody me nikdo nedostane. :-) A celkove se orientujeme spis na pesi turistiku, tak me zajimalo, kterou lokalitu by mi kdo doporucil. A taky jsem chtela vedet, jestli ma nekdo zkusenosti, jak to tam vypada touhle dobou s pocasim.
 Autor:katty89
 Datum:15.3.2018 08:40
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Hvar - Velikonoce 2018 Údaje o příspěvku
Katty jsem to ale popleta nojo každý není otužilec.O počasí v tuto dobu nevím nic.Co se týče hvaru tak znám Kdyňské jižní zátoky.
 Autor:28404.Petr
(neregistrovaný - IP: 84.244.88.***)
 Datum:15.3.2018 09:22
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Hvar - Velikonoce 2018 Údaje o příspěvku
Turistika kolem 1.dubna a ještě na Hvaru je správná volba, určitě nebudete litovat. Já chodím na ostrově Krk s turistickým spolkem Obzova. Výšlapy na Krku se dají dělat celoročně, nelepší je jaro a podzim, v létě je horko. Oblečení budete potřebovat vrstvit, nejlépe tričko + košile s dlouhým nebo 3/4 rukávem a bundičku podle počasí. V poledne budete jen v tričku. Můžete se podívat na webové stránky do historie výletů
8.4.2017 eko akce čistění pláží: https://plus.google.com/photos/1030638005251524116...
Další výlety: http://www.pd-obzova.hr/index.php/nasi-izleti/prij...
 Autor:Iva Mrakovčičová
 Datum:15.3.2018 20:07
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Hvar - Velikonoce 2018 Údaje o příspěvku
Diky moc za odpoved. My jsme puvodne uvazovali o Krku, resp. Basce. Ale mame obavy, aby tam touhle dobou jeste nebyla zima, Hvar je prece jen jizneji...
 Autor:katty89
 Datum:15.3.2018 21:41
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Hvar - Velikonoce 2018 Údaje o příspěvku
Ostrov Krk v tuto dobu bude určitě také vhodný na výšlapy. Pokud nebude nějaký extrém v počasí. Vloni jsme byli 23.4. na túře Baška-zátoka Vela Luka, nejkrásnější stezka na Krku. Ten den hodně foukalo, větry jsou u moře klíčové. Ale dalo se, se silnější bundou. Baška má velmi mnoho nádherných stezek, které vytyčil Klub českých turistů KTC Brno, udržovali je a na konec předáno do péče zdejších, zde vyrostla modernější soudobá generace, kterou to baví a jde jim to, pokračují.
Moje kamarádky z Bašky chodí celou zimu, často vidím fotky kdy jsou v poledne na lehko....
 Autor:Iva Mrakovčičová
 Datum:15.3.2018 23:45
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Hvar - Velikonoce 2018 Údaje o příspěvku
Tak jsem zhlédla tu akci s vyčičištěním pláží, je ostuda, takhle se chovat. Přeci nejsme taková čuňátka, teda někteří. My máme pejska, ale i za něj uklízíme. Hlavně, že potom nadáváme, že je někde nepořádek, ale ten místní nedělají. Na Krku byl asi největší pořádek a to jsme byli za těch 16 let na hodně místech.
 Autor:Jana Žáčková
(neregistrovaný - IP: 188.175.211.***)
 Datum:16.3.2018 15:19
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Hvar - Velikonoce 2018 Údaje o příspěvku
Zdravím paní Jano, eko akce se pořádají na Krku na jaře v každé obci. Čistí se pláže a podmoří. Účastní se široké spektrum obyvatelstva. Turisti, školáci, senior kluby, potápěčské kluby, které jsou často i z daleka, přidají se jasně i obyč občané.
Je neuvěřitelné co se vytáhne z moře a kolik pytlů smetí z pláží se loďkami přiveze do centra. Je toho nakonec kamion. Já když jdu na pláž svoje smetí si zase nesu domů. Znám mnoho lidí, kteří mají člun a jezdí na vzdálené osamělé pláže. Oni tam také sesbírají smetí a odvezou. Ale zpět k eko akci. Nakonec všechny účastníky čeká oběd, to financuje obec. Je to podobné jako bývaly brigády a akce "jarní úklid", haha...
 Autor:Iva Mrakovčičová
 Datum:16.3.2018 21:35
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist