Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Ostatní - DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
PORADí MI NĚDDO PROSíM KAM BYLO NEJLEPší JET S DETMA NA DOVčU.KDE JE DOBRé MOŘE BEZ TĚCH JEžKOVýCH PříšEREK A PĚKNé PLážE A NEJAKé KULTURNI vyžití pro malé děti ne jen diskotéky a bary?Moc vám budu vděčná za odpověď.Nevím jestli PIROVAC nebo Brola.máte někdo zkušenosti?Díky za odpověĎ
 Autor:Lenka a Jožo
(neregistrovaný)
 Datum:25.7.2007 11:45
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
já jezdím už 10 let každý rok jinam ale zatím nej jsem měl letos hlavně pro děti písečná pláž moře kultury v biogradu na moru v srpnu se tam vracíme ještě jednou
 Autor:kuki
(neregistrovaný)
 Datum:25.7.2007 12:29
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
Nám se líbilo s malími dětmi na ostrově Rab je tam perfektní písčitá pláž pozvolný postup do vody, atrakcí tak akorát, je to oblast San Marino-Lopar. Taky hezké písčité pláže jsou v Duče je asi 2 km před Omičí ale tam nebyli atrakce, museli jsme chodit do Omiše ale dalo se to, pěkná procházka.
 Autor:Petra
(neregistrovaný)
 Datum:26.7.2007 08:20
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
Ahoj,my sme byli loni v Cricvenici naproti Krku jsou tam krásné oblázkové,písčité pláže pozvolný vstup,jsou tam borovice pínie takže můžeš být i ve stínu jsou tam na pláži také různé prolejzačky,skluzavky loď s míčky čtyřkolky prostě super no a ještě je tam mořské akvárium.letos sme tam chtěli zase,ale bohužel sem nesehnala ubytování chtěla sem blízko pláže,ale to už je obsazenéJeště jednu výhodu to má a to že je to 630km z českých budějovic také sme jeli s dětmi 6a1,5 a bylo to v pohodě.přeji krásnou dovolenou
 Autor:Lucka
(neregistrovaný)
 Datum:26.7.2007 08:41
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
Dobrý večer,mohla bych Vás moc poprosit o nějaký kontakt na ubytování v Cricvenici.Chtěli bychom jet s tříletým a jedenapůlletým děckem a rádi bychom si zarezervovali nějaký apartmán,dle Vašeho popisu by to mohlo být perfektní místečko.Ještě jsme v Chorvatsku nebyli,tak váháme.Předem moc děkuji,s pozdravem Lucie Matejková - gidel@seznam.cz
 Autor:Matejkova
(neregistrovaný)
 Datum:2.1.2008 21:30
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
Dobrý den,včera sem Vám posílala mejl tak snad sem vám trochu pomohla,kdyžtak ještě písněte.Už začíná ožívat forum,je vidět,že už lidé myslí na dovču stejně jako já,už aby to bylo.
 Autor:Lucka
(neregistrovaný)
 Datum:4.1.2008 15:23
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
Dobrý den,náhodou jsem se dostala k Vašemu článku.Mohla byste mi poradit nějaké ubytování blízko pláže?Plánujeme dovolenou.Minulý rok jsme byli v Mimicích-Omiš,ale už bych nechtěla jet tak daleko.Moc děkuji a přeji pěkný den.Díky Bára
 Autor:Bára
(neregistrovaný)
 Datum:21.1.2009 13:18
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
IGRANE,misto pro idealnu dovcu
 Autor:hana
(neregistrovaný)
 Datum:13.1.2008 21:28
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
Ahoj kde je Igrane?to neznám.Máš nějaký kontakt na apartmán?Můžeš mi prosím napsat na e-mail.díky
 Autor:Lucka
(neregistrovaný)
 Datum:14.1.2008 13:30
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
Zdravím,o IGRANE jsem uvažovala podle nabídky se mi to líbí,ale mám již velké děti přesto chtějí blízko moře,ale také sportovní vyžití(skůtr,lyže,banán a výjezd lodí.Je něco takovéhé tam.Moc díky.Monika
19.2.2008 17.20
 Autor:Monika
(neregistrovaný)
 Datum:19.2.2008 17:21
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
Zdravim.V loni jsme byli s dětmi v Marině u Trogiru, oblázková pláž, pozvolný vstup. Bohužel jsme nesehnali ubytování u pláže a tak jsme chodili asi 500m.Byli jsme na přelomu července a srpna. Počasí bylo ideální. O Marině se údajně říká , že je tam nejstabilnější počasí. Jsoum tam restaurace i na pláží, ale jinak trochu nuda. Byli jseme autem, tak dělali jsem si dělali výlety do Trogiru, Splitu.
 Autor:Irena
(neregistrovaný)
 Datum:25.1.2008 19:02
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
Já doporučuji ostrov Cres je to blízko,oblázkové pláže,jezdíme tam s jednou prima cestovkou.Tady se nesmí dělat reklama tak jestli máte zájem pošlu Vám na mail adresu na tu cestovku.Vlasta
 Autor:Vlasta
(neregistrovaný)
 Datum:25.1.2008 20:38
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
Dobrý večer Vlasto, můžete mi poslat info na cestovku s kterou jste spokojená? Díky Maruška
 Autor:Marie
(neregistrovaný)
 Datum:28.4.2009 19:56
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
Já preferuji a doporučuji alespoň o dovolené pobyt co nejvíc venku v přírodě. Proto mám ráda kempy. Kam jezdíme, ostrov Lošinj, je opravdu krásný. Trogir je také krásný, znám celé pobřeží. Na Lošínu se mi ale opravdu líbí, protože na moře vidím, voda teplá a čistá, pláže si můžu vybrat všeho druhu, sociálky jsou čisté, lidé kolem milí.
Hezké léto všem.
 Autor:klarla
(neregistrovaný)
 Datum:19.2.2008 08:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
...myslím, že toto je ten správný názor na pobyt s dětmi a to v kempu - přírodě. Jak po stránce zdravotní i jako dobrou a průpravnou školu do života, vždyť leckteré dítě dnes nerozezná osla od kozy a žížalu si plete s hadem.
Fandím Vám i tomuto názoru a přeji hezké prožití letní dovolené kdekoliv u Jadranu...miloš
 Autor:miloš
(neregistrovaný)
 Datum:22.1.2009 15:56
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: DOVOLENÁ V CHORVATSKU S MALÝMI DETMI 2007 Údaje o příspěvku
Mohla bych poprosit o info na e-mail o kempu na Lošinju , moc by mě zajímalo kam jezdíte , vybavenost a i přes koho jestli přes CA nebo sami. Letos to vyhrál trogir:-)
 Autor:Gabriela
(neregistrovaný)
 Datum:29.4.2009 17:26
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist