Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Doprava - Dálnice do Ploče srpen 2009

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Dálnice do Ploče srpen 2009 Údaje o příspěvku
Neví někdo jak jsou daleko s dálnicí do ploče. Jedeme poslední týden v srpnu
 Autor:alex
(neregistrovaný)
 Datum:3.8.2009 19:15
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Dálnice do Ploče srpen 2009 Údaje o příspěvku
Před týdnem jsem se vrátil.Dálnice je hotová do Ploče.23km od trajektu v Ploči.Mám tušení,že se to jmenuje Horná Ploča.Tak se tam mějte.
 Autor:libor
(neregistrovaný)
 Datum:3.8.2009 20:43
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Dálnice do Ploče srpen 2009 Údaje o příspěvku
Ahoj Libore, mám naplánovanou cestu na Pelješac ( 9.8. ) a dost mě zajímá právě úsek kam mě dálnice dovede. Ravče ? 23 km od trajektu v Ploče ? Jak tahle část vypadá, představuju si úzkou silničku v kopcích a totální kolaps všech, koho dálnice vychrlí. Četl jsem tu, že je to děs a že tunely směrem k Ploče nejsou otevřeny. Můžeš mi to trochu přiblížit ? ď
 Autor:Tomas72
(neregistrovaný)
 Datum:3.8.2009 22:42
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Dálnice do Ploče srpen 2009 Údaje o příspěvku
Tomáši já bych se toho nebál, takhle daleko na jihu snad už žádný kolapsy nehrozí... Já tam teda byl před měsícem, teda předtím než začaly prázdniny v celý Evropě a jak říkám pohoda.
 Autor:Václav
(neregistrovaný)
 Datum:4.8.2009 11:06
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Dálnice do Ploče srpen 2009 Údaje o příspěvku
Takisto odchadzam na Peljesac teraz v piatok a neviem ci skoncim na dialnici v Sestanovaci, alebo az na konecnu. Boli ste tam teraz niekto?
 Autor:Noky
(neregistrovaný)
 Datum:4.8.2009 15:17
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Dálnice do Ploče srpen 2009 Údaje o příspěvku
AhojTome,na konci dálnice Ravče jak správně píšeš máš dvě možnosti ,buď pojedeš do Ploče na trajekt nebo pokračuješ směr na Dubrovník.Tyto cesty se stejně sbíhají za Ploči v jednu.Cesta je klasika taková co vede kolem pobřeží.Tunelů je opravdu dost asi 5-6 ,ale přesně nevím některé delší ,ale většinou krátké všechny otevřeny (super)bez sebemenších problému.Takže v klídku žádné stresi a ať si to tam krásně užijete.
 Autor:libor
(neregistrovaný)
 Datum:4.8.2009 18:47
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Dálnice do Ploče srpen 2009 Údaje o příspěvku
Děkuju za rady,budu se podle nich řídit. Trasa je teda jasná - po dálnici až na doraz Ravča, pak pomalejší přejezd do Ploče na trajekt ( i když to vychází dráž a aby byla změna - Ston si prohlédnem cestou zpět ) Trpanj a konečná Žuljana. Kdo jede do Žuljany v termínu 10 - 21.8. 09 rád se s vámi potkám a poklábosím. A ty, kteří si to už letos odbyli zdavím a děkuju za povzbuzení. Ahoj všem chorvatomilům :-))
 Autor:Tomas72
(neregistrovaný)
 Datum:5.8.2009 20:29
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Dálnice do Ploče srpen 2009 Údaje o příspěvku
Tak !
A mám to za sebou. Dovolená na Pelješacu byla fakt super a zde zmiňovaný úsek dálnice z Ravče do Ploče jsem projel jak nůž máslem ( v obou směrech ). Provoz byl minimální. Je teda fakt, že kdybych po sjezdu z dálnice dojel třeba autobus, nebo kamion ... byla by to asi dost otrava. Tímto děkuji všem za rady a přidávám také ještě jednu - pozor v obou směrech měřili rychlost. Tak sě měje všichni fajn ahoj.
 Autor:Tomas72
(neregistrovaný)
 Datum:22.8.2009 12:39
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dálnice do Ploče srpen 2009 Údaje o příspěvku
Je pravda že se z Ravči musí vracet na Makarskou?
 Autor:Jiri
(neregistrovaný)
 Datum:22.8.2009 13:59
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dálnice do Ploče srpen 2009 Údaje o příspěvku
Pokud jedeš na Makarskou sjedeš z dálnice v Šestanovaci, nejedeš až do Ravči. Z Ravči by ses musel vracet cca 50km zpátky, ze Šestanovace je to asi 20km.
 Autor:Pavluša
(neregistrovaný)
 Datum:22.8.2009 17:49
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist