Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Místa v Chorvatsku - Hledání lokality - Chorvatsko 2023

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
Ahoj mám na Vás dotaz, jezdili jsme okolo Omiše,Igrane naposled 2014 ,momentálně už jezdíme bez dětí a hledáme něco od Omiše na jih pro dva v klidné lokalitě apartmán poradíte? děkuji David
 Autor:David Vlk
 Datum:27.1.2019 20:02
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
Jeďte na Mljet - jsou tam úžasné pláže i písčité a relativně málo lidí i v sezóně, protože na celém ostrově je málo pláží - od Sobry směrem na Saplunaru. Na druhém konci bývá lidí víc - je tam známý park, ale jsou to většinou jednodenní návštěvníci - otravní jako opice.
Je to nádherný ostrov pro ty, kdo nehledají pláže s občerstvením, atrakcemi apod. je to pro lidi, kteří hledají, kde lišky ještě dávají dobrou noc.
 Autor:iris
(neregistrovaný - IP: 93.99.152.***)
 Datum:27.3.2019 21:40
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
Tento příspěvek byl přesunut administrátorem

Zuljana je ticha a pekna a mozn i vylety po Peljesaci.
 Autor:Kuko
 Datum:27.3.2019 21:07
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
Vím, že píšu do starého příspěvků,ale nechce se mně zakládat nový a tento je docela prázdný.
Kam do H.R. v r.2023
Blíží se konec tohoto roku a určitě někteří z vás již mají představu,kde a jak navštíví Chorvatsko. Tak napište o svých plánech a přidejte něco o dovolené z r.2022
 Autor:Kokin
(neregistrovaný - IP: 176.102.155.***)
 Datum:29.12.2022 15:52
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
Tento rok sme navstivili v juni cestou autom do Grecka Pag & Vir. V auguste 2022 sme pobudli zopar tyzdnov na Paklenici-Starigrad a v septembri na Istrii-Poreč. Leto 2023 je u nas jasno, takze autom znovu do Grecka a cestou pobudneme tyzden
tu: https://www.google.com/maps/contrib/10255964611477...
 Autor:kompresor
 Datum:29.12.2022 16:47
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
My sa chystáme na Veľkú Noc do Vodíc a v septembri do Orebiču.
Tento rok sme strávili Veľkú Noc v Petrčane a potom na prelome august/september týždeň v Igrane a týždeň v Supetare.Skombinovali sme pobyt v apartmáne a v allinclusive hoteli a bolo to super-najprv súkromie a potom komplet služby :)
Mali sme so sebou bicykle,bolo príjemné pár hodín spoznávať na bicykli okolie a potom leňošiť na pláži-budúci rok si to / dúfam/ zopakujeme....
 Autor:Dada
(neregistrovaný - IP: 46.34.228.***)
 Datum:30.12.2022 17:25
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
Pěknýýý...na velikonoce,to je dobrý nápad..už mi to šrotuje v hlavě :-)..a je mi jasné,že moře je studené,přesto se zeptám,smočíte aspoň nohy??...já bych totiž asi nevydržela a musela tam vlézt...jéé,,můj milovaný Jadran..
 Autor:babi
(neregistrovaný - IP: 185.51.250.***)
 Datum:31.12.2022 10:21
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
Samozrejme,že minimálne nohy namočíme-v r.2022,2019,2018 sme sa aj okúpali-síce len tak 2-3 minútky plávania a hneď sa obliecť,ale dali sme to :)
Voda cca 15-17 °C...
Veľká Noc v HR je super,v mestečkách aj hoteloch to žije,sú rôzne sprievodné programy,v kľude sa dajú pozrieť pamiatky a taká kávička poobede na slniečku na rive po dlhej zime je úžasná..
 Autor:Dada
(neregistrovaný - IP: 46.34.228.***)
 Datum:3.1.2023 13:39
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
Děkujiii...no tak to už jste mě teda nalomila úplně...vidím to úplně v barvách... :-)
 Autor:babi
(neregistrovaný - IP: 185.51.250.***)
 Datum:3.1.2023 14:01
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
ak skúsite ,určite neoľutujete-už len 3 mesiace :)
 Autor:Dada
(neregistrovaný - IP: 46.34.228.***)
 Datum:3.1.2023 17:31
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
Ak by mal nahodou niekto zaujem spojit HORY & MORE s pobytpm v jednom letovisku, tak Starigrad - Paklenica je ako stvorena na takyto pobyt...Umiestnil som niekolko obrazkov sem:
https://www.cestolino.cz/fotogalerie/d/1847/
 Autor:kompresor
 Datum:6.1.2023 07:40
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
Kompresor díky za krásné fotky. Já byl nejvyse v Omiši a teď jezdím do Bristu a předtím jsem jezdil vše okolo Makarské až po Dubrovník a Peljesac.Ale jak se dívám na foto,tak i v Páklenici je pěkně. Osobně nemám rád pískové pláže, radši oblázky
 Autor:Kokin
(neregistrovaný - IP: 94.241.95.***)
 Datum:6.1.2023 19:19
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
Vložím to sem. Prosím vás. Za 14 dnů jedu na Makarskou. Cesta hned první červencový pátek v noci bude asi terno, že? Jedu z Ostravska, chci vyjet něco po půlnoci. Mohu být na Makarské s přestávkami například za 12 hodin? Vím, že už odpadly hraniční kontroly. A prosím vás, na Makarské je asi v tu dobu už narváno, že? Budeme ubytováni v hotelu Bikokovka, 7 nocí, proto to nijak neřeším. Nejsem náročný. Jde mi hlavně o to, jak je to s místem na pláži. Před hotelem asi plno, že? Když se vydám směrem napravo dále od hotelu na kraj Makarské, tak je to tam volnější? Díky moc za info. Jedeme po mnoha letech.
 Autor:Oto Brus
 Datum:17.6.2023 18:23
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
Načasování cesty není dobré. Ráno vlétnete v HR do všech špiček.
 Autor:Iva Mrakovčičová
 Datum:20.6.2023 22:01
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2023 Údaje o příspěvku
Jestli nechcete strávit celý den u počítáním různých cestovních nákladů, za sebe můžu doporučit tuhle kalkulačku:
https://www.portalridice.cz/chorvatsko-kalkulacka

Sám jsem ji vyzkoušel a ušetřil jsem tak spoustu času a snad i peněz.
 Autor:Pavel Jelenec
 Datum:22.6.2023 13:47
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist