Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Ostatní - Chorvatsko 2010

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
Chci se jen podělit o Svou zkušenost a upozornit na možné problémy s ubytovaním na blind. Odjeli jsme do Chorvatska 29.7. a naivně jsme si mysleli že jako již několikrát nebude problém sehnat ubytování. No ! V pátek dopoledne jsme dorazili na pobřeží a 3 hodiny jsme hledali ubytování od Brely až po Igrane.Byl to doslova masakr,nic volného,vše obsazeno a ceny nešly pod 60euro za apartmán pro 3 lidi.Potkali jsme spoustu čechů kteří na tom byli úplně stejně a už byli nešťastní. Nakonec jsme našli apartmán v Podgoře až přes místní agenturu a takový který neodpovídal našim požadavkům. Jenže jsme byli rádi že vůbec něco bylo. Proto: NAPOSLEDY NA BLIND. Příště raději rezervace .
A cesta ? CZ-SK-HU-HR až do Podgory za 12 hodin.Super a bez problémů.
Všem hezkou dovolenou a štastnou cestu.
Marcel
 Autor:Marcel K
(neregistrovaný)
 Datum:8.8.2010 12:45
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
Tak to jste měli asi smůlu.My jsme jeli také 29.7. na Brač.3 rodiny a jeden pár.Ubytování jsme sehnali tak do hodiny,přímo u cesty stál pán s nabídkou apartmani.Ubytování na Bolu.Dokonce jsme všichni bydleli kousek od sebe.4+2 za 85e a 2+2 za 65e.Jet na blind bych se určitě nebála.a jak někdo psal,že celníci zdržují na hranicích,tak jsme pouze otevřeli kufr a frčeli dál.Cca 5 min.Jezdíme přes noc.
 Autor:Martina
(neregistrovaný)
 Datum:8.8.2010 13:05
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
Ano,na Hvaru a Brači jsme byli na výletě a tam bylo apartmánů dost. Stáli tam s cedulemi. Ale na pevnině to bylo fakt špatné.
 Autor:Marcel K
(neregistrovaný)
 Datum:8.8.2010 13:17
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
Tak proč se mermomocí všichni chcete upíchnout na pevnině, když na ostrovech je to všeobecně lepší. Čistší moře, míň lidí, klid!
Ale alespoň tam zbude víc místa pro nás! Pokračujte!!
 Autor:milan
(neregistrovaný)
 Datum:8.8.2010 14:19
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
No taky pravda.Ale nám se pevnina prostě líbí více. :-)
 Autor:Marcel K
(neregistrovaný)
 Datum:8.8.2010 15:08
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
My jsem také byli letos - poprvé - na Brači ( Postira) a byla to naše nej .. dovolená v Chorvatsku a to už bylo Chorvatsko po dvanácté. Brač, Hvar a Korčula jsou natolik velké ostrovy, že je tam i kam cestovat. Pevnina je sice fajn ale Brač byl o to lepší, že bylo krásně vidět na ty nádherné hory na pevnině.
 Autor:John
(neregistrovaný)
 Datum:9.8.2010 13:47
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
Tak mám podobnou zkušenost, my jsme přijeli na Makarskou 19.7. v 10 hod. dopoledne a ubytování jsme sháněli od Brely po Podgoru. Když už něco bylo, pro 4 lidi chtěli za apartmán 100 EUR. Po 4 hodinách hledání jsme našli přes agenturu v Podgoře apartmán za 80 EUR na noc. Jeli jsme takto prvně, byla jsem naladěna, že seženem třeba apartmán za 60 EUR, ale opak byl pravdou. Nakonec jsme měli moc pěkný apartmán, výbornou domácí, ale nevím, zda tímto stylem pojedem i příští rok. Jitka
 Autor:Jitka
(neregistrovaný)
 Datum:9.8.2010 21:47
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
a nebylo by lepší navázat již kentakt na lidi,kam jezdíte pravidelně,třeba do dvou až tří míst,vzít si od nich mobil či e-majlovou adresu a vždy před odjezdem nebo již na jaře si zajistit ubytování.Já jezdím do Brely už mnoho let,zpočátku jsem to střídal asi u 3 ubytovatelů ve Ščitu atd...,ale nyní už jezdím pravidelně do Podcrkavlje,platím za celkem slušné ubytování pár metrů od moře 36 eur a již v únoru mi volají na Skype,kdy přijedeme atd. Letos po sezoně přijedou i oni k nám na návštěvu.Chce to trochu popřemýšlet,najít si slušnou destinaci a pak jezdit na jistotu.Letos jsme byli týden v Italských Dolomitech a po týdnu jsme byli opět v Brele.I to je dobrá dovolená.Je pravdou,že by se tady našlo mnoho přispěvatelů,kteří Vás i napadnou a řeknou "no a co? Vždyť 100 eur je nízká cena,tak proč to nevzít? :-)"
 Autor:Vítek
(neregistrovaný)
 Datum:10.8.2010 07:28
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
Vcelku souhlasím,ale ne všechny to baví jezdit stále do jednoho místa.Já raděj objevuji něco nového.Je pravda,že nevyhledávám drahé hotely,s heslem když mám mít dovolenou tak ať to stojí co stojí a užiju si to,ale dá se ubytovat za levno i v soukromí na blind,nemám ani výraznou potřebu dotovat chorvatské hospody,jsou vcelku předražené,ale na pivo si taky zajdem a ryby si klidně koupíme na trhu a uděláme večer na grilu.Potom si můžem pořídit třeba ještě dovču i v Alpách,jak píše Vítek.
 Autor:Kristy
(neregistrovaný)
 Datum:10.8.2010 23:45
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
Souhlasím s Kristy. Dobré je objevovat a přitom zbytečně neutrácet. S manželkou počítáme, že se po čase budeme vracet na místa, kde se nám hodně líbilo.
 Autor:John
(neregistrovaný)
 Datum:11.8.2010 06:24
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
já s Vámi taky souhlasí a taky to takto provozuji.Letos týden Alpy a Dolomity a to jsem zase přes internet sehnal ubytování v Canazei a Alta Badii za 40 euro apartmán na velmi vysoké úrovni, pak týden v Brele,loni týden na Korčule-Prižba za 25 euro a pak týden v Brele,předtím týden v Molunatu a Konavelských stěnách a závěr opět týden v Brele.Musím konstatovat,že pobřeží i ostrovy jsou velmi zajímavé,hezké, ale Brela a Makarská riviera má prostě svou úroveň a proto se tam rád vrací, hlavně k našim přátelům na které se vždy těším. Mimochodem i v restauraci,kde v Podcrkavlje chodíme a je to vpodstatě na pláži není zase tak draho. Čevabi za 40 Kn, grilovaný kotlet s hranolky 42 Kn,pivo 8 Kn, zmrzlina 5 Kn a třeba přímo v Brele V pizzerii stojí pizza 40Kn a ta je opravdu dobrá,velká a kvalitní.
 Autor:Vítek
(neregistrovaný)
 Datum:11.8.2010 06:49
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
Vítku, mohu Vás poprosit o kontakt e-mailem. Díky.
 Autor:Eda
(neregistrovaný)
 Datum:11.8.2010 03:38
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
Bohužel, musím potvrdit. My přijeli 11.8. na Cres. Absolutně plno všude. Po čtyřech (!) hodinách utrpení jsme se vzdali a přejeli na Krk, kde byla situace úplně stejná, nakonec jsme našli apartmá v Šilu na dvě noci a pak shánět znovu, naštěstí to vyšlo. Naposledy jsem tam byl v prvních třech srpnových týdnech. 50% turistů Italové, Čechů minimum. I v chorvatských zprávách info o přelidněnosti celého Jadranu až po Dubrovnik. Takové zástupy zkazí sebekrásnější dovolenou. Příště razit nejpozději 25.6.?? Nebo raději zůstat doma a prohlížet si na Google Earth Panoramio? :-(
 Autor:popton
(neregistrovaný)
 Datum:25.8.2010 15:53
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
Ano, letos to byla silná sezona. Ja byl tradičně v MD na vých, pobřezí Istrie a jako vždy 1.a 2. týden v červenci plno ještě nebylo, tak akorát, odjižděli jsme ve středu 21.7. a to už byl čas vypadnout. Zdravim Honza
 Autor:takemusu
(neregistrovaný)
 Datum:25.8.2010 18:37
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
Ahoj všichni, pokud nemusíte nutně apartmán nebo hotel a stačí Vám příroda, teplá čistá voda, stálé počasí, je možné se domluvit. Napište na meila, dám spojení, já si rezervuji již nyní, protože vím, kam jedu, ostatním radím nejpozději si napsat o informace ihned nebo do února příštího roku.
Radím, ještě nyní si prodloužit léto, já odjíždím 22.9. na týden
klára
 Autor:klára
(neregistrovaný)
 Datum:26.8.2010 19:27
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
No tyhle tvoje zkušenosti tedy nemůžu potvrdit, my jsme měli nástup v nedeli 15.08. dopoledne na Pelješacu a páč jsme měli dost času,sjeli jsme z dálnice už před Makarskou a jeli po pobřeží a v každém letovisku seděli u silnice naháneči a sháněli dušičky;-) Dokonce se nám stalo, že na nás na výletě v Orebiči mávala ženská z protějšího auta, že máme zastavit.Tak jsme mysleli, že se něco děje, muž zastavil a ona jestli nechceme ubytování-asi usoudila, že když nejedeme rychle,že hledáme apartmán. Jasně, že nevím jaké ta ubytka byla, za kolik, jak daleko od moře, ale reaguju na to,že zprávy o přelidněnosti celého Jadranu až po Dubrovník byly jistě zcestné.
 Autor:Romana
(neregistrovaný)
 Datum:1.9.2010 08:00
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
Zdravím, já jsem si ubytko poprvé letos rezervoval předem a byl jsem zklamaný celou dobu mi cestovka ( Vítkovice tours ) tvrdila, že budu v horních patrech a přitom jsem skončil s rodinou v přízemí a jako terasa nám sloužil 3x3 m vydlážděný prostor před dveřmi, kde byl postavený slunečník a lavice se stolem. Všichni co chodili z pláže, courali kolem nás a sem tam drcli lehátkem. :-). Vždycky jsem do té doby jezdil na blind a budu v tom pokračovat. žádný zajíc v pytli. Platíte to co si skutečně vyberete. Jo a za tu cenu co jsme cestovce dali si seženete ubytko vždycky ( ještě upřesňuji - byla to Promajna a Pavilon Dukič C )
 Autor:lolo
(neregistrovaný)
 Datum:1.9.2010 13:00
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
Proto já jezdím s cestovkou , která dělá smlouvy přímo na pokoje.Mám ráda jistotu.Posledně jsme se seznámili na pláži s manželským párem , kteří byly s ck GLOBTOUR ,tak nás informovali , jak bydlí.Zařízení apartmánu pěkné, ale jinak stejně , jak píše pan -IOLO- přízemí a venku malá teráska s posezením.Člověk je z takového bydlení zklamaný.
 Autor:pepina
(neregistrovaný - IP: 62.84.153.***)
 Datum:5.4.2011 07:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Chorvatsko 2010 Údaje o příspěvku
a s akou cestovkou chodíte?
 Autor:Denisa Simonidesová
 Datum:8.4.2011 12:51
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist