Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Doprava - cesta do HR

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
cesta do HR Údaje o příspěvku
Zdravím. Jedu na KRK, tak jestli by někdo byl od té dobroty a poradil by mi nejideálnější trasu. Byl jsem na net plánovačích, ale je to nějaké divoké. Díky
 Autor:Jiřiňák
(neregistrovaný)
 Datum:4.6.2008 21:06
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: cesta do HR Údaje o příspěvku
JEzdíme do Chorv. hodně let a většinou až dolů na dalmácii. LEtos chceme zkusit něco nového, vybrali jsme Krk na blind. Trasu zachováme jako jezdíme normálně s malou změnou. Záleží odkud jste, mi jedeme přes Znojmo - Vídeň - Graz - Maribor - Záhřeb - Karlovac - Rijeka a na most na Krk. Míříme do Bašky, ale uvidíme cestou. Dá se jet i před D.Dvořiště - Salzburg, přes alpy v rakousku přes tunely, ve Slovinsku přes Julské alpy a pak dál na Rijeku - tuhle trasu jsme jen prohlíželi v mapě a kdysy jeli na istrii.
 Autor:andi
(neregistrovaný)
 Datum:4.6.2008 21:40
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: cesta do HR Údaje o příspěvku
´původně jsme přem.o cestě přes Maď.,ale nak.jsme zvolili klasiku,Mikulov/Wien/Graz/Maribor/Zagreb a pak jsme sjeli dolů a jeli po pobřeží,naše cesta mířila až do Drveniku,hotel Sunce,Adria atd.v Gornja Vala můžu vřele doporučit.Krásná procházka podél moře do Dolnja Vala,kde jezdí trajekty a kde mají na rozcestí nejlepší zmrzlinu,chodili jsme na ni každý večer.Jinak moře super a čisté a lidé hodní :-)Ať se vám vše vydaří
 Autor:Janča
(neregistrovaný)
 Datum:23.6.2008 14:14
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: cesta do HR Údaje o příspěvku
Právě dnes jsme se vrátili z Bašky ,tam jsme jeli přes D.Dvořiště,Linz,Salzburg,Villach,Ljubljana,Postojna,Iril.Bystrica,. . .,Rijeka, odtud už je to pár km na Krčski most.Jeli jsme v po 16.6. přes den,cesta super plynulá,volná.Přes Alpy spousta tunelů, placené jen dva 9,5 a 6,5 EUR. V HR mýto cca 8 kn.Dnes jsme jeli zpátky taky přes den z Ljublanje na Klagenfurt, sjede se z dálnice a jede přes Alpy, pohodová jízda se super vyhlídkou, silnice skoro prázdná,ale na závodění to fakt není,já si užila serpentýny,jako zpestření.Dále pak na Trieben,najede se na dálnici a frčíme tunely /a že jich tady je/ na Linz.
 Autor:Nika
(neregistrovaný)
 Datum:27.6.2008 22:42
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist