Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Doprava - Společná jízda - červenec/srpen 2011 Podgora

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
červenec/srpen 2011 Podgora Údaje o příspěvku
Dobrý den, letos se poprvé chystáme vyjet do Chorvatska po vlastní ose, směr Makarská riviéra, přesně ještě nevíme kam, že by zase zvítězila Podgora, do které jsme v minulém roce jeli budem?. Přeci jenom jsme nováčci, nevíme kterou trasou je nejlepší se vydat-poplatky za dálnici ve Slovinsku?-zapomeňte, časová náročnost, vyjet ve večerních hodinách nebo brzy ráno? Raději bych brzy ráno, odpoledne jsme tam.Uvítali bychom spřízněné duše se zkušenostmi na společné pouti Dalmácií.Jsme mladý pár od Jičína, 30 let na krku a hlavně pohodáři :-). Dovolenou máme 23.7.2011-7.8.2011
Už se těším jak malé děcko!
 Autor:Alena Olšarová
 Datum:29.5.2011 09:19
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: červenec/srpen 2011 Podgora Údaje o příspěvku
Dobrý den, dlouho jsem hledal někoho, kdo jede v tomto termínu. Naprosto mi toto vyhovuje. Zkušenosti mám, jezdím do Chorvatska již třetím rokem a Slovinsko v pohodě zmáknem:). Nebyl by problém případně řídit. Je mi 21 let a jsem z MB. Budu očekávat brzkou odpověď.:) Předem děkuji.
 Autor:Šikýř Jakub
(neregistrovaný - IP: 78.110.210.***)
 Datum:27.6.2011 19:49
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist