Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:

ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy

DISKUZNÍ FÓRUM - Ostatní - ceny

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
ceny Údaje o příspěvku
Přátelé kdo má již letošní dovolenku za sebou nebo právě se dovolenkuje, jak je to letos s cenama?? V mediich je všude psáno jak se v chorvatsku zdražilo. Jak je to doopravdy z vlastních zkušeností? Myslím že by to bylo celkem užitečné info....

Díky předem.
 Autor:Petr-
 Datum:23.6.2015 13:28
 Email:zobrazit

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Re: ceny Údaje o příspěvku
Ceny v HR v červnu,pivo 15-17kun,jídlo 40-80kun,zmrzlina5-7kun kuna je ted za 3,75kč,uvidíme až pojedem v sezoně v červenec-srpen
 Autor:Petr Vácha
(neregistrovaný - IP: 89.177.67.***)
 Datum:23.6.2015 16:03
 Email:-

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Pravé v Zadaru od 17.06...lidl v ul. Benák Benkovica je rozhodne dražší než normálně a vyber nic moc...a to jsme pred sezonou...nákup džus pomeranč 18kn,mléko 3,5% 4,69 jogurt velký 1,5% 9,98, máslo 10,99 mrkev 10kn kilo, banány 10,99 kN kilo, rajčata 11,99 kilo, kuřecí prsa 40kn kilo v akci! No nic moc vyber, raději Plodine market ale jak co Monte Zott 4,29!! Chleba 400g 6,99, maliny 125gr 8,99, prsut 80g 16kn, hroznové víno 35 kN kilo ,pivo karlovac 6x0,5l 49,95!!!!!!!
Jinak protože je všude klid jídlo v restauracích zatim za dobre ceny ... Záleží kam jdete...
 Autor:Natal
 Datum:23.6.2015 16:51

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Keď si práve v Zadare tak sa vyber najesť a na kávu do moterestu Domboj smerom na šibenik po magistrále pár km od mesta ceny sú tam polovičné oproti iným reštauráciám je to hneď vedľa hlavnej cesty , kapučíno veľké na 8 kn a obed pre dvoch aj s pivom cca 140 km , je to oproti iným zadarmo , našiel som to náhodou lebo je tam nejeká rozkopávka a semafór, nechcelo sa mi čakať tak sme sa išli nabedovať . Nie je to žiadna putika ale slušné a najlepšie ceny čo som videl v HR.
 Autor:baca
(neregistrovaný - IP: 195.146.142.***)
 Datum:24.6.2015 09:41

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Ceny jsou podobné jako vloni. Nevidím rozdíl.
 Autor:Iva Mrakovčičová
 Datum:23.6.2015 23:57

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Ceny podobne ako predtým večera pre dvoch okolo 250 kuna cca 30 eur trochu dražšie ako u nás ale porcie neporovnateľne vačšie takže to vychádza cca rovnako .
 Autor:baca
(neregistrovaný - IP: 195.146.142.***)
 Datum:24.6.2015 09:31

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Souhlasím .. Nevidím rozdíl ..vcera večeře v Zadaru na Starém městě ve dvou 320kn ... Ale samozrejme muzete se najíst i někde bokem za 120kn ... Záleží co hledáte a kolik mate v peněžence...
Ceny zas tolik se nezměnily oproti loňsku a to ze v obchodech je to dražší v sezóně tak to je kvůli nám turistům .. Úplně stejne musi kupovat v sezóně dráž i místní ..
Proto jezdíme vzdy pred sezonou a v záři ... Je tu absolutní klid žádné davy a krasne moře...
 Datum:24.6.2015 10:16

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Aby bylo jasno, pro informaci, jde to i levněji. Například jedno hotové jídlo se dá pořídit za 35-40 kuna, třebas pečené drobné rybky, salát 10 kuna, minerálka 10 kuna.
 Autor:Iva Mrakovčičová
 Datum:25.6.2015 00:09

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Re: Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Ano souhlasím ...kazdy si vybírá podle své peněženky...ale abych pravdu řekla na salát v ceně minerálky nemam chuť to uz si ho rovnou muzu udělat na apartmánu...ugrilovat malé rybky taky ale není to cíl me dovolené...přesto souhlasím ze se dá najíst levné i na starém městě v kterémkoli městě kdekoli na světe ...
 Datum:25.6.2015 14:24

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Řada lidí tu má buď něco s očima nebo jsou v přímové třídě, kdy se jídlo vybírá dle chuti a ne dle cenovek a součet se číšníkovi zásadně nekontroluje...

Já osobně jsem nenarazil snad na jedinou položku jejíž cena by byla stejná jako loni. Od piva přes pečivo, víno, jídla v restauracích, ryby, atd. Všechno zdražilo. Něco víc něco méně, ale rozdíl oproti loňsku nejde nevidět. Bruální to je např. u pálenek, které jsem si fotil loni a přesně stejný regál ve stejném obchodě letos. Třídecová ozdobná lahvička travarice byla loni za 35 kuna, litrovka kolem 70 kuna. Letos stojí obyčejná, malá dvoudecovka 40 kuna a sedmička stojí 90 až 100 kuna.
 Autor:Roman
(neregistrovaný - IP: 109.224.64.***)
 Datum:14.7.2015 09:04

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

U porce smažených kalamárů nárůst až o 10 kuna.
 Autor:Roman
(neregistrovaný - IP: 109.224.64.***)
 Datum:14.7.2015 09:06

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Ceny mi prijdou stejne jako loni. Posuzovano hladinou cen v restauracich. Obchody neposoudim, protoze to si nepamatuju. Drazsi jsem zaznamenal akorat zmrzlinu :)), ta je v Primostenu za 8 Kn. To mi nevadi jako to, ze dost upada uroven sluzeb.
 Autor:nizj
(neregistrovaný - IP: 93.143.39.***)
 Datum:26.6.2015 08:22

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Ceny 2016: Chtěl bych se zeptat všech navrátilců, o kolik je letos v Ckorvatsku dráž oproti loňskému roku. Moje žena by se zeptala na potraviny v obchodě, mne však zajímá, kolik stojí pivo, popř. jídlo v restauracích u pláže :) Je oproti roku 2015 markantní navýšení?
 Autor:Janek
(neregistrovaný - IP: 90.179.121.***)
 Datum:3.7.2016 09:14

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Třeba v Podace mi přijdou ceny stejné jako v roce 2015. Pivo na pláži Karlovačko 16kuna, pizzeria Venix pizza 40-48kuna a pivo Ožujsko 16kuna, Bariša Dragan pivo Karlovačko 14kuna.....
 Autor:uzungura
 Datum:3.7.2016 09:36

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Ceny jsou stejné jak v roce 2015 co je důležité že zelenina a ovoce je mnohem kvalitnější a chutnější než u nás.Z Podace jsme chodily procházkou na pivo do Bristu za 12 kuna-nádherné posezení u moře.
 Autor:Věrka
(neregistrovaný - IP: 85.13.73.***)
 Datum:3.7.2016 13:03

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Byli jsme letos po pětileté pauze opět v Tučepi, mírně podražilo pivo v restauracích, řekla bych, že i ovoce.Zmrzlina z 6 na 7 kun.
Jenomže, za pět let se asi ceny zvýší všude, s tím se jaksi počítá. Jídlo v restauracích se mi ani nezdálo dražší. Pokud si sami alespoň občas vaříte, vyplatí se nakoupit (třeba cestou) v Lidlu nebo podobných větších marketech. Místní prodejny jsou o dost dražší. Např. stejná šípková marmeláda v Lidlu v Makarské 10.99 kun, zatímco v tučepském Studenacu stála 13,99. Pečivo též skoro o třetinu levnější.
 Autor:babca
 Datum:1.9.2016 00:09

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

Re: Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Vážení,dnes jsem se vrátil,takže čerstvé info z Vodice.Kdo si dá pivčo na pláži,18 Kuna,v Konzumu pivo v plechu,půl litra Ožujsko,10.99 Kuna,Voda Jana,1.5 litra 9.49 Kuna.Chleba (kruh)300 Gramů,4.5 Kuna.Jinak večeře pro dva,k tomu dvě decka vína,192 Kuna.Benzín Eurosuper 95 ve Vodici u INA,9.22 Kuna.A dnešní kurs ve směnárně ve Vodici je 3.95 za 1 Kuna.NO NEBER TO.Kdo nevěří,účty mám.
 Autor:Jiří
(neregistrovaný - IP: 213.192.19.***)
 Datum:2.9.2016 21:13

Odpovědět

Nahlásit nevhodný obsah

© 2006-2017 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist