Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Ostatní - ceny

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
ceny Údaje o příspěvku
Přátelé kdo má již letošní dovolenku za sebou nebo právě se dovolenkuje, jak je to letos s cenama?? V mediich je všude psáno jak se v chorvatsku zdražilo. Jak je to doopravdy z vlastních zkušeností? Myslím že by to bylo celkem užitečné info....

Díky předem.
 Autor:Petr-
 Datum:23.6.2015 13:28
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: ceny Údaje o příspěvku
Ceny v HR v červnu,pivo 15-17kun,jídlo 40-80kun,zmrzlina5-7kun kuna je ted za 3,75kč,uvidíme až pojedem v sezoně v červenec-srpen
 Autor:Petr Vácha
(neregistrovaný - IP: 89.177.67.***)
 Datum:23.6.2015 16:03
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: ceny Údaje o příspěvku
Pravé v Zadaru od 17.06...lidl v ul. Benák Benkovica je rozhodne dražší než normálně a vyber nic moc...a to jsme pred sezonou...nákup džus pomeranč 18kn,mléko 3,5% 4,69 jogurt velký 1,5% 9,98, máslo 10,99 mrkev 10kn kilo, banány 10,99 kN kilo, rajčata 11,99 kilo, kuřecí prsa 40kn kilo v akci! No nic moc vyber, raději Plodine market ale jak co Monte Zott 4,29!! Chleba 400g 6,99, maliny 125gr 8,99, prsut 80g 16kn, hroznové víno 35 kN kilo ,pivo karlovac 6x0,5l 49,95!!!!!!!
Jinak protože je všude klid jídlo v restauracích zatim za dobre ceny ... Záleží kam jdete...
 Autor:Natal
 Datum:23.6.2015 16:51
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Keď si práve v Zadare tak sa vyber najesť a na kávu do moterestu Domboj smerom na šibenik po magistrále pár km od mesta ceny sú tam polovičné oproti iným reštauráciám je to hneď vedľa hlavnej cesty , kapučíno veľké na 8 kn a obed pre dvoch aj s pivom cca 140 km , je to oproti iným zadarmo , našiel som to náhodou lebo je tam nejeká rozkopávka a semafór, nechcelo sa mi čakať tak sme sa išli nabedovať . Nie je to žiadna putika ale slušné a najlepšie ceny čo som videl v HR.
 Autor:baca
(neregistrovaný - IP: 195.146.142.***)
 Datum:24.6.2015 09:41
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: ceny Údaje o příspěvku
Ceny jsou podobné jako vloni. Nevidím rozdíl.
 Autor:Iva Mrakovčičová
 Datum:23.6.2015 23:57
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Ceny podobne ako predtým večera pre dvoch okolo 250 kuna cca 30 eur trochu dražšie ako u nás ale porcie neporovnateľne vačšie takže to vychádza cca rovnako .
 Autor:baca
(neregistrovaný - IP: 195.146.142.***)
 Datum:24.6.2015 09:31
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Souhlasím .. Nevidím rozdíl ..vcera večeře v Zadaru na Starém městě ve dvou 320kn ... Ale samozrejme muzete se najíst i někde bokem za 120kn ... Záleží co hledáte a kolik mate v peněžence...
Ceny zas tolik se nezměnily oproti loňsku a to ze v obchodech je to dražší v sezóně tak to je kvůli nám turistům .. Úplně stejne musi kupovat v sezóně dráž i místní ..
Proto jezdíme vzdy pred sezonou a v záři ... Je tu absolutní klid žádné davy a krasne moře...
 Autor:Natal
 Datum:24.6.2015 10:16
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Aby bylo jasno, pro informaci, jde to i levněji. Například jedno hotové jídlo se dá pořídit za 35-40 kuna, třebas pečené drobné rybky, salát 10 kuna, minerálka 10 kuna.
 Autor:Iva Mrakovčičová
 Datum:25.6.2015 00:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Ano souhlasím ...kazdy si vybírá podle své peněženky...ale abych pravdu řekla na salát v ceně minerálky nemam chuť to uz si ho rovnou muzu udělat na apartmánu...ugrilovat malé rybky taky ale není to cíl me dovolené...přesto souhlasím ze se dá najíst levné i na starém městě v kterémkoli městě kdekoli na světe ...
 Autor:Natal
 Datum:25.6.2015 14:24
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Řada lidí tu má buď něco s očima nebo jsou v přímové třídě, kdy se jídlo vybírá dle chuti a ne dle cenovek a součet se číšníkovi zásadně nekontroluje...

Já osobně jsem nenarazil snad na jedinou položku jejíž cena by byla stejná jako loni. Od piva přes pečivo, víno, jídla v restauracích, ryby, atd. Všechno zdražilo. Něco víc něco méně, ale rozdíl oproti loňsku nejde nevidět. Bruální to je např. u pálenek, které jsem si fotil loni a přesně stejný regál ve stejném obchodě letos. Třídecová ozdobná lahvička travarice byla loni za 35 kuna, litrovka kolem 70 kuna. Letos stojí obyčejná, malá dvoudecovka 40 kuna a sedmička stojí 90 až 100 kuna.
 Autor:Roman
(neregistrovaný - IP: 109.224.64.***)
 Datum:14.7.2015 09:04
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
U porce smažených kalamárů nárůst až o 10 kuna.
 Autor:Roman
(neregistrovaný - IP: 109.224.64.***)
 Datum:14.7.2015 09:06
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: ceny Údaje o příspěvku
Ceny mi prijdou stejne jako loni. Posuzovano hladinou cen v restauracich. Obchody neposoudim, protoze to si nepamatuju. Drazsi jsem zaznamenal akorat zmrzlinu :)), ta je v Primostenu za 8 Kn. To mi nevadi jako to, ze dost upada uroven sluzeb.
 Autor:nizj
(neregistrovaný - IP: 93.143.39.***)
 Datum:26.6.2015 08:22
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: ceny Údaje o příspěvku
Ceny 2016: Chtěl bych se zeptat všech navrátilců, o kolik je letos v Ckorvatsku dráž oproti loňskému roku. Moje žena by se zeptala na potraviny v obchodě, mne však zajímá, kolik stojí pivo, popř. jídlo v restauracích u pláže :) Je oproti roku 2015 markantní navýšení?
 Autor:Janek
(neregistrovaný - IP: 90.179.121.***)
 Datum:3.7.2016 09:14
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Třeba v Podace mi přijdou ceny stejné jako v roce 2015. Pivo na pláži Karlovačko 16kuna, pizzeria Venix pizza 40-48kuna a pivo Ožujsko 16kuna, Bariša Dragan pivo Karlovačko 14kuna.....
 Autor:uzungura
 Datum:3.7.2016 09:36
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Ceny jsou stejné jak v roce 2015 co je důležité že zelenina a ovoce je mnohem kvalitnější a chutnější než u nás.Z Podace jsme chodily procházkou na pivo do Bristu za 12 kuna-nádherné posezení u moře.
 Autor:Věrka
(neregistrovaný - IP: 85.13.73.***)
 Datum:3.7.2016 13:03
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Byli jsme letos po pětileté pauze opět v Tučepi, mírně podražilo pivo v restauracích, řekla bych, že i ovoce.Zmrzlina z 6 na 7 kun.
Jenomže, za pět let se asi ceny zvýší všude, s tím se jaksi počítá. Jídlo v restauracích se mi ani nezdálo dražší. Pokud si sami alespoň občas vaříte, vyplatí se nakoupit (třeba cestou) v Lidlu nebo podobných větších marketech. Místní prodejny jsou o dost dražší. Např. stejná šípková marmeláda v Lidlu v Makarské 10.99 kun, zatímco v tučepském Studenacu stála 13,99. Pečivo též skoro o třetinu levnější.
 Autor:babca
 Datum:1.9.2016 00:09
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Vážení,dnes jsem se vrátil,takže čerstvé info z Vodice.Kdo si dá pivčo na pláži,18 Kuna,v Konzumu pivo v plechu,půl litra Ožujsko,10.99 Kuna,Voda Jana,1.5 litra 9.49 Kuna.Chleba (kruh)300 Gramů,4.5 Kuna.Jinak večeře pro dva,k tomu dvě decka vína,192 Kuna.Benzín Eurosuper 95 ve Vodici u INA,9.22 Kuna.A dnešní kurs ve směnárně ve Vodici je 3.95 za 1 Kuna.NO NEBER TO.Kdo nevěří,účty mám.
 Autor:Jiří
(neregistrovaný - IP: 213.192.19.***)
 Datum:2.9.2016 21:13
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: ceny Údaje o příspěvku
Tak hlaste, vy co jste se vrátili. Cena piva na plážích, zmrzka apod.. Ať vím, jak mám připravit své konto na letošní návštěvu Chorvatska :-)
 Autor:tom
(neregistrovaný - IP: 195.113.188.***)
 Datum:27.6.2018 23:01
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Vrátil jsem se v sobotu z Crikvenice a mohu posloužit právě jen cenou piva a zmrzky na promenádě: MP 13, VP 18, kopeček 8 Kn. Parkování 5 Kn/h.
 Autor:Petr N.
(neregistrovaný - IP: 80.188.2.***)
 Datum:3.7.2018 13:19
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Ceny +- rovnake, pripadne len nepatrne rozdiely oproti minulemu roku, nieco podrazelo, nieco ostalo, ale nic vyrazne som nespozoroval... Nejake euro hore dole pri veceri neriesime, casto su to miestne rozdiely a ak niekde preplatime, inde sa podari najest vyhodnejsie, alebo lepsie a nakoniec aj tak nechas nejake to sprepitne... Tento rok sme na dovolenku utratili zhruba rovnako... Myslim ze ak aj nieco zdrazelo, nijako to neovplyvni priebeh beznej dovolenky. Vseobecne ceny vsetkeho nepatrne rastu vsade, aj doma...
 Autor:Jan Hxxxxx
 Datum:8.7.2018 19:54
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Dejte pozor na novinku v restauracích při placení kartou. Je vám nabídnuta platba v Kč nebo Kn. Při platbě v korunách je kurz určen chorvatskou bankou a je nevýhodnější než platba v kunách a přepočítaná naší bankou. Osobně vyzkoušeno a kurz byl rozdílná cca o 0,20 Kč. Pří platbě za lepší večeři je rozdíl znatelný.
 Autor:Honza
(neregistrovaný - IP: 89.176.69.***)
 Datum:8.7.2018 21:27
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Zdravím, zdravý rozum velí, že při platbě kartou - ať již v restauraci či obchodě, si nelze navolit vůbec nic, jenom zadat PIN.
Vy máte zřejmě na mysli upozornit nás a informovat o záludnosti při výběru hotovosti z bankomatu, což je jiná situace. Tam pak je potřeba ze dvou nabídnutých možností odmítnout "konverzi", jak nám radí i Andrej Babiš.
 Autor:Iva Mrakovčičová
 Datum:8.7.2018 23:01
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Pan Honza má přesto pravdu. Při platbě kartou v zahraničí je často nabídnuta tzv. dynamická konverze na domácí měnu karty, která je však vždy nevýhodnější než platba v měně navštívené země. Proto je třeba tuto konverzi na koruny odmítnout a trvat na platbě v kunách.
Kromě toho nedoporučuji platit kartou na chorvatské poště, protože tam tato platba probíhá v režimu "cash advance" s přirážkou 100-200 Kč (dle banky).
 Autor:Marek Glajcar
 Datum:9.7.2018 09:46
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Marku, vaši zkušenost zatím nemám.
Napíši o mých osobních zkušenostech s kartou ČSOB. Dnes jsem dostala na výpise ČSOB informaci, že mi strhli 382 Kč za platbu v marketu ve výši 105 Kuna. V červnu jsem platila v autoservisu 768 Kuna, strhli mi 2.745 Kč. Na výpise za červen žádné poplatky za tuto transakci nevidím.
Vás bych se vás jenom zeptala, jaké máte na kartě funkce když píšete, že vám je nabídnuta dynamická konverze. Máte kartu s diplejem? nebo se to ukáže na terminálu obchodníka?
Budu potěšena vašemi osobními zkušenostmi a zdravím
 Autor:Iva Mrakovčičová
 Datum:10.7.2018 00:22
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Je vám to nabídnuto obchodníkem (obsluhujícím personálem). Jim je to jedno, své dostanou tak jako tak. Jen je rozdíl v kurzu, který je hned na účtence (při platbě v Kč).
 Autor:Hpnza
(neregistrovaný - IP: 89.176.69.***)
 Datum:10.7.2018 05:45
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Ta zkušenost není nic nového. Již delší dobu je při platbě kartou v zahraničí automaticky nabízena dynamická konverze kurzu na domácí měnu karty. Ukazuje se to na na dipleji terminálu, do kterého vkládáte kartu. On rozpozná cizí (zahraniční) kartu a nabídne konverzi, přičemž máte stisknout jednou ze dvou tlačítek: "Yes" nebo "No".
Pokud zvolíte Yes, platíte v korunách v nevýhodném kurzu, pokud No, pak platba proběhne v kunách dle kurzu Vaší banky.
Tato konverze však není nabízena vždy, záleží na karetní společnosti, bance i terminálu obchodníka. Často obchodník tuto konverzi klientovi zamlčí, takže zaplatíte v korunách a nevíte o tom. Na výpise pak zjistíte, jak jste platila, zda v korunách či kunách. Poplatek tam žádný není, pouze kurz je nevýhodný.
 Autor:Marek Glajcar
 Datum:10.7.2018 11:00
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Neviem, mozno sa mylim ale mam pocit ze to tu trocha pletiete... Pri platbe kartou, teda za tovar a sluzby som sa nestretol s inym sposobom ako klasicky nacitanie karty a zadanie kodu PIN. Teda ako uz bolo spomenute, pri pokladni poziadam o platbu kartou, kartu prilozim bezkontaktne alebo vlozim do terminalu a zadam PIN... HOTOVO... Platba prebehne v miestnej mene a moja banka mi podla aktualneho kurzu strhne platbu v mojej mene.

Vyber z bankomatu je nieco ine ako platba kartou a tam je moznost konverzie ako bolo spomenute, to je hadam jasne...

Cash Advance je doplnkova sluzba, ktoru si musite sam poziadat a nemoze byt zamenena s platbou, je to skor vyber hotovosti z pokladne, teda pokladnik vam vyda hotovost ktoru vam cez terminal strhne z uctu, ale ako pisem, nikdy som nezazil ze by niekto zamenil platbu kartou s touto sluzbou, a myslim ze aj postup je rozdielny...

Na poste som platil kartou neraz a aj pred par dnami a vsetko vzdy prebehlo rovnako ako ked platim kdekolvek inde...
 Autor:Jan Hxxxxx
 Datum:10.7.2018 00:35
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Odpověď na první odstavec, viz výše.

Máte pravdu v tom, že Cash Advance je služba výběru hotovosti u jiné než vlastní banky, a to za poplatek. Nicméně chorvatské pošty tento režim rády uplatňují při platbě kartou, a to tak, že z Vaší karty "vyberou" hotovost, kterou uhradí službu, za kterou u nich platíte. Tak mají ve své pokladně hotovost a nemusí se "párat" nějakými karetními transakcemi. Tato platba se ničím neliší od běžné platby kartou, protože Ván žádnou hotovost do ruky nedají ani Vám nesdělí, že se jednalo o Cash Advance. Doma se pak divíte, že se Vám na výpisu objevil poplatek 100 až 200 Kč.
Toto není jen má vlastní zkušenost, před touto praxí chorvatských pošt varují různé tematické weby.
 Autor:Marek Glajcar
 Datum:10.7.2018 11:08
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Dobrý den,docela jste mě vystrašili.Ješte nikdy jsem v Chorvatsku z bankomatu nevybírala,co šlo,platili jsme kartou a vyměněné kuny nám stačili.Múžete mi,prosím,vysvětlit záludnosti výběru z bankomatu v Chorv.,abych byla připravená a věděla,co na displeji zvolit? moc děkuji
 Autor:míla
(neregistrovaný - IP: 90.182.27.***)
 Datum:10.7.2018 12:03
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Približny manual je takýto:Zvolite jazyk (davam chorvatsky)zadate PIN, da vam moznosti. Zvolite Isplata.Vyberiete sumu z ponuknutých možností.Na displeji sa vam ukaze sprava, že vaša karta umoznuje konverziu(prepocet) na vasu domacu menu. Potom vám dá možnosti isplata bez konverzije alebo s konverzijou. Vždy davajte bez konverzije,Raz som mal problem v bankomate v Korenici. zadal som svoju inu sumu aká bola medzi ponukanými, nevybral som nič. Pisalo,že operacia nie je možna.Odvtedy vyberam z ponukaných súm a bez problemou.
 Autor:Kaper
(neregistrovaný - IP: 88.207.37.***)
 Datum:10.7.2018 13:51
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Moc dekuji za info.Mila
 Autor:Mila
(neregistrovaný - IP: 90.182.27.***)
 Datum:11.7.2018 12:56
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: Re: Re: Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Nemajte strach, v podstate si hotovost vyberiete v oboch pripadoch, a ak si aj zvolite konverziu, vacsinou to nieje az taky rozdiel aby vas to zruinovalo(ak nevyberate tisice kun). Samozrejme bez konverzie to vychadza vyhodnejsie. Tak napriklad pred tyzdnom som vyberal z bankomatu 700kn, bankomat mi ponukol konverziu a uctoval ciastku 104 eur aj nejake drobne... Zvolil som odmietnutie konverzie, na co sa bankomat opat pokusal prehovorit ma na jeho "vyhodny kurz" a teda ak zrusim konverziu, tak vraj moja banka moze pouzit este nevyhodnejsi kurz a bla bla... Napriek tomu som pokracoval bez konverzie a bankomat mi vydal 700kn. Cez mobil banking som si pozrel vyber a banka mi uctovala 95,96 eur... Este len upozornim ze za vybery z bankomatov v zahranici moze vasa banka uctovat dalsie poplatky, overte si to vopred pretoze teraz je moderne ze banky si do roka aj niekolkokrat menia podmienky a sadzby a nikto nieje genius aby si pokazde studoval co sa kde zmenilo v tych 20stranach dodatkov a malych pismenkach, takze co platilo vcera, uz nemusi platit dnes... Mimochodom pred dovolenkou si overte, pripadne nastavte limyty vyberov na karte a tiez je mozne niektore sluzby, ako spominany "cash advance" zakazat.
 Autor:Jan Hxxxxx
 Datum:10.7.2018 23:46
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
ceny Údaje o příspěvku
Tak pekne ďakujem. 8,5% sa Ti zdá málo? Na Tvojom výbere by Ťa sekli skoro o 60 Kuna. Nie som žiadny skrblík,ale vola zo seba robiť nehodlám. Sprepitné si musí obdarovaný zaslúžiť.
 Autor:Jardo
(neregistrovaný - IP: 213.81.148.***)
 Datum:11.7.2018 07:55
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: ceny Údaje o příspěvku
Presne tak o tom to je, prečo by sme mali podporovať bankove zlodejiny. Za 60 kuna sa moze cela rodina utopit v zmrzline :-))
 Autor:Kaper
(neregistrovaný - IP: 88.207.29.***)
 Datum:11.7.2018 09:27
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: ceny Údaje o příspěvku
Nepisal som o tom ci to je malo alebo nie, iba som sa vyjadril ze ak aj clovek omylom zvoli konverziu, ze ho to nezrujnuje, prosim citajte co pisem... O tom kde vsade na dovolenke preplacame vedome alebo nevedome by sa dalo pisat... myslim ze kazdy si vie spocitat a vybrat sam...
 Autor:Jan Hxxxxx
 Datum:13.7.2018 00:00
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
Pokud se týče poplatků za samotný výběr z bankomatu: máte-li účet u České spořitelny, vybírejte výhradně z bankomatů Erste, poplatek za výběr je pouhých 5 Kč. Jejich bankomaty jsou dnes již v každém rušnějším letovisku ( např. Makarská riviéra: přímo v Makarské, v Bašce Vodě, Tučepi...), nevím, jak to mají ostatní banky.
 Autor:babca
 Datum:13.7.2018 15:12
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Re: ceny Údaje o příspěvku
zdravím. dnes sem se vrátil z novi vinodolski. pivo 15 -18 kun na pláži,18-22 kun restaurace na náměstí, palačinky 15 kun, ledová tříšť 20-30 kun, burger 19-25, hrancle 14, kotleta s hranolky 45 kun, olihně s hran. 70kun. pizza 42-55, nebo jumbo pizza na náměstí za 80 a nají se 3 dospělý. cola, fanta, sprite 16-18 kun v restauraci, voda v restaurci 1 litr cca 20 kun, zmrzka 8,9 kun. 2 lehátka+slunečník 100 kun. vláček který objede celé město 20 kun dospělý, 10 dítě. je tam i lidl, kde jsou ty ceny trochu lidové a nebo na náměstí konzum, kde mají např.celé grilované kuře za 33 kun a nám o dali za 17,5 kun, asi proto že jsme o kupovali po sedmé večer a bylo poslední.
 Autor:balkonak
 Datum:29.7.2018 17:38
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist