Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


DISKUZNÍ FÓRUM - Doprava - Aktuálně do Makarské a zpět

O úroveň výš  Titulní strana: Chorvatsko – Diskuzní fórum     Příspěvky starší než rok jsou méně výrazné
Aktuálně do Makarské a zpět Údaje o příspěvku
Leccos jsem se tu dozvěděl, tak chci taky pomoci se svými zkušenostmi. Právě jsme přijeli. Tam jsme jeli přes den a slovinskou dálnici objeli - Mureck, Lenart, Ptuj. Cesta nekvalitní, zdlouhavá, úspora 15 eur za známku, časová ztráta asi ne moc velká. Ale podle všude možně zveřejněných informací se jelo bez bloudění.
V Chorvatsku jsme v Karlovacu sjeli na Slunj, kde jsme přespali. Stará cesta vůbec není v pohodě jak tu někteří tvrdí. Jedna vesnice za druhou, všude omezení rychlosti, zatáčky, silný provoz. Rozhodně nedoporučuju kvůli úspoře za dálniční mýto. Naopak Slunj je opravdu krásná - ubytování snadné.
Zpátky jsme jeli pořád po dálnici a na noc, chorvatská a rakouská super, ve Slovinsku katastrofa, děs a hrůza. Zbytečně utracených 15 E, časová úspora asi skoro žádná. Značení špatné, kvalita silnic děsná.
 Autor:Michal
(neregistrovaný)
 Datum:13.7.2009 11:53
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Aktuálně do Makarské a zpět Údaje o příspěvku
Můžu je souhlasit,tam jsme jeli na noc,Slovinsko jsme jeli trasou vedle dálnice a docela to šlo,zpátky jsme jeli tou samou cestou přes den a u Ptuje to byla katastrofa,několikakilometrová stojící kolona,zdržení necelou hodinu,dělájí tam kruháč za plného provozu. Za Ptují už na slovinský poměry dobrý.Kdybych to měl oznámkovat tak Chorvatsko 1,Rakousko 2- (nic moc odpočívadla) Slovinsko 4-.
 Autor:rejdic
(neregistrovaný)
 Datum:14.7.2009 11:44
 Email:zobrazit
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
Re: Aktuálně do Makarské a zpět Údaje o příspěvku
Ahoj. Tak už to bohužel také máme letos za sebou. Ohledně cesty jsme z K.V. takže přejezd v Chebu do Německa, nájezd na dálnici směr Regensburk,Wels,Graz,Maribor, přejzd do HR , přespání v Oroslavje - penzion Zagi. Druhý den zbytek trasy Zagreb - Šestanovac , sjezd na magistrálu a po ní do Baška Voda. Zpátky ta samá trasa jen bez přespání. Vše pokud možno po dálnici. Výjezd zpět v 05:30 , kolem 12 h ve Slovinsku. Litovali jsme lidi jedoucí do HR. Kolona od přechodu takřka po Maribor. Jinak vše O.K. Návrat domů 19:30h. Velmi oceňuji automaty na placení mýtného v HR.
 Autor:Mirek KV
(neregistrovaný)
 Datum:15.7.2009 18:57
 Email:-
 
Odpovědět
 
Nahlásit nevhodný obsah
 
© 2006-2023 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist