Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přes den, nebo na noc
Text: Příteli H.M. A jsme přesně u jádra problému. Píšeš, že řídil tvůj otec.Já předpokládám, že je to tím pádem pán zhruba v mém věku (již více jak 50 krát jsem viděl na jaře přilétnout čápa). 1200 km po dálnici je opravdu hodně vysilující, ale my chlapi si neustále dokazujeme, že jsme velicí borci a vydržíme vše. Není to pravda, mikrospánek je sviňa a nmě se již stalo, že mne z tohoto probral řev vroubkované čáry u krajnice. Do smrti na to nezapomenu. Přečti si několik příspěvků nahoru a dostaneš se k tomu, kde doporučuji dámám, aby iniciovaly odpočinek i za cenu malé lsti, kdy řeknou, že ony to potřebují (je jim přeci jasné, že chlapi nikdy nemusejí odpočívat). A totéž doporučuji do budoucna i osádce vašeho vozu. Tři pauzy po pěti minutách na vyčurání opravdu nestačí. To je dráždění hada bosou nohou.Také přeji šťastnou cestu všem, včetně vás.
Přidáno:20.3.2010 07:59
Autor: Víťa (neregistrovaný)

Zpět na téma "Přes den, nebo na noc"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist