Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: LPG
Text: Plán tankování LPG při cestě přes Maďarsko.Zatím pouze teorie, ale za týden to jedu naostro. Vyjíždím z Velké Bíteše cca 30km od Brna. Plná nádrž.... další tankování LPG OMV Lamačská cesta cca 16lt (při spotřebě 10l/100km?)zase do plna...V Maďarsku v Tatabánya ČS SHEL .... Další tankování Nagikanicza Tesco LPG... V Chorvatsku vezmu LPG na ČS Antunovič... Pozor až do Šibeniku není na trase žádná čerpačka, ale je to 340 km tak na toroid, pojedete cca 30-50 km na benzin. V ŠIBENIKU dám do plna a tam končím cestu. Velká Bíteš- Bratislava 160 km....Bratislava - Tatabanya 150 km...Tatabanya- Nagikanicza 240 km...Nagykanicza - Zagreb 140 km...Zagreb- Šibenik 340 km..
V loni jsem jel tuto trasu, bohužel jsem podcenil přípravu, tak jsem si vzal LPG doma a pak až v Zagrebu. Ke všem čerpačkám je nutno sjet pár km z hlavní trasy. Jezdím všechno po prázdných slovenských a maďarských dálnicích....žádné fronty. Po kalkulaci cesty přez rakousko a maďarsko musím konstatovat, že přes maďary je to včetně všech poplatků o cca 400 Kč dražší, ale za to pohodlí to stojí!!!
Přidáno:23.6.2010 14:57
Autor: michal (neregistrovaný)

Zpět na téma "LPG"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist