Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Primošten
Text: To by nebyl až takový problém - zkuste tuhle pláž: https://mapy.cz/zakladni?x=15.9307821&y=43.5826812...
Jak už jsem psal, jezdíme sem s malou pauzou snad 10-12 let většinou začátkem září ke stále stejným lidem - je to naše "chata" vzdálená cca 10 hodin jízdy.....
V září bývá celkem klid - na pláži už nebývá tolik lidí, je to celkem free (můžete být nahoře nebo úplně bez nebo v plavkách) - na městské pláži ne, není tam tolik lidí, tohle záleží jen a jen na vás.
Pokud chodíte to konob a restaurací, je jich tam otevřeno stále dost a dost. Pokud máte rádi večer klid, není to problém, záleží jen na tom kde budete bydlet. My to máme cca 10 - 15 minut ke starému městu a protože máme rádi místní víno Babič tak to máme ke zdroji cca 5 minut. Když tam po příjezdu příjdu, tak pán vždy říka že dorazili "stari goste".... Na trh chodím pro místní sýry, zeleninu a ovoce, do marketů pro další věci jako pečivo apod....
Sice pamatuji časy kdy ještě žili staří místní obyvatelé (s jedním starým pánem to byla česko/slovensko/ruská domluva - po návratu od něj mi vždy svítily oči) ale to už je bohužel pryč... Nikdo z nás nemládne....
Pro mě je Primošten stále ještě srdeční záležitost a pokud to půjde budeme tam jezdit doufám ještě hodně let.
Přidáno:5.3.2020 20:57
Autor: kik (neregistrovaný - IP: 165.225.72.***)

Zpět na téma "Primošten"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist