Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Primošten
Text: Je to 1300km včetně trajektu, ale tak strašné to není - v r. 2018 jsem to odřídila sama tam i zpět - přes Maďarsko, po dálnicích, trvalo mi to cca 16 hodin i s pauzami - výjimečně jsem jela s kamarádkou, která nemá za volantem moc zkušeností (manžel nemohl) a jela jsem to první týden v červenci - taky výjimečně - jinak jezdíme mimo sezónu. Pravda je, jsem zkušený řidič a jezdím hodně. Ale dá se přespat i cestou - nejlepší je dojet někam pod Split a ubytovat se někde nahoře - ne u moře a druhý den pokračovat na Pelješac.

S tím ubytováním je to tak - my vždycky jezdíme na výlety všude možně a když se nám někde líbí, tak zkoumáme, kde by se dalo ubytovat podle našich představ a domluvíme se přímo - vezmeme si kontakt. Jinak zkuste Booking.com - je to sice o něco dražší, ale spolehlivé - tak jsme získali ubytování v Kozarici a na Brači v Sumartinu - obojí jsem našla na internetu.
Přidáno:12.2.2020 09:32
Autor: iris (neregistrovaný - IP: 93.99.152.***)

Zpět na téma "Primošten"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist