Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gradac ubytovani sme pri hoteli Labineca
Text:
Dala: Ano jsem z Břeclavi, tak to jsme sousedé..:)
Petr: My jsme byli v Gradaci už devětkrát, v září jubilejně po desáté.:) Ano, bydlíme ve Ville Bošac, které je součástí i pizzerie Stella. Věřím, že vše má své pro i proti. Nejdříve jsme bydleli v Labinece, kluci byli malí a měla jsem pocit, že s malými dětmi je to lepší v hotelu..dnes vím, že jsem se pletla. Do "naší" vily jsem se zakoukala na první pohled, tak jsem jinam nechtěla a ani nechci..za ta léta jsem s domácími přátelé. Naši kluci jsou už sice větší, ale je to k nezaplacení mít to pár kroků do apartmánu. A z postele vidíme moře a usínáme při vlnách a šumění moře..a je to prostě bájo:D
Teď jsem si vzpomněla, že jsem se tady asi vloni ptala, jestli s sebou berete pejsky. Protože máme jorkšírku Amálku, má nemocné bříško a tak jsem nevěděla, jestli riskovat a brát ji s sebou. Letos jsem to riskla a bylo to super. Pejsek vám tu dovču posune ještě o level výš..alespoň u mě ano. Byla úplně úžasná, plavala v moři, opalovala se se mnou..prostě celá já..plážovej typ.:D Navíc na pláži fungovala jako uvítací výbor..:) Měla vyhlédlé své oblíbence a ti když šli okolo, tak je musela přivítat.
Přidáno:18.7.2018 10:55
Autor: Darina Sedláčková

Zpět na téma "Gradac"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist