Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Petře, přesně tak to vidím i já. Za ty roky to je krásně vidět, kam se to posouvá. Ono už ani ti domácí nejsou tak vstřícní jak byli dřív. Měli lidí míň a tak si je předcházeli. Dnes pokud k nim nejezdíte pravidelně, tak vás jen prostě ubytují. Je to kšeft, chápu to. Ale několik let nazpět, ne pokaždé, ale hodněkrát se mi stalo, i když jsme byli u nich poprve, pozvali nás na grilování. V Zablače u Šibeniku udělala paní domácí společný večer pro všechny ubytované. Sešli jsme se tam s vysokoškoláky z Litvy a Poláky a byl to super večer. Každý něco donesl a paní udělala hostinu. Paráda.V Tučepi zase domácí koupil našemu synovi autíčko, které si pak strašně dlouho schovával a na pana Čoviče pořád vzpomínal. Jinde jen pozvali na rybu. A to jsou ty chvíle, pro které si Chorvaty zamilujete. Taky jim šlo o kšeft, ale bylo tam cítit i něco víc. Jestli se přetvařovali nevím, nemuseli. Dnes už je to jen takové neosobní. Určitě chápeš, co tím myslím. Je stále víc cítit jen jsi turista, tak plať. Škoda, možná proto hodně lidí napíše ,, Chorvatsko už nikdy ". Přesto to tam mám rád a pokud budem zdraví, tak si vždy tu dovču u nich užiju.
Přidáno:22.9.2017 09:14
Autor: Josef Vaněk (neregistrovaný - IP: 81.162.199.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist