Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: V Chorvatsku jsme byli včetně letoška 19x.Můžu porovnat tedy jak se to mění. Již několik let jezdíme začátkem září. Je poznat jak přibívá i v tuto dobu lidí. Mám pocit, že sezona končí až v polovině září. Dříve už v září ubývalo i stánků, letos nebyl poznat rozdíl. Máme Chorvatsko rádi a proto se vždy vracíme. Ale začínají mne štvát s těmi jejich léhátky. Letos v Promajně je tam roztahovala starší paní za 30 Kn/den. Cena je mi fuk, ale každé ráno zabrala řadu hned u moře a čekala až si lidi neměli kam dát karimatky. Pravidelně kolem jedenácté hodiny přišel její čas. To už nebylo kam si lehnout a lidi byli nuceni si pronajímat léhátka. Když někdo jen odsunul to její a chtěl si lehnout, hned řvala,že má licenci a bude volat policii. Lidi raděj ustoupili. Jen jednou přišel Němec i s manželkou, naházel jí léhátka na sebe a začal ji ignorovat. Mohla se zbláznit, dokonce dělala divadlo, že volá policii. On však ani brvou nehl. Po chvíli to vzdala. Na takový cirkus musí mít člověk i žaludek. Nás se to netýkalo, poněvadž jsme chodili na pláž okolo deváté a to bylo volno. Nikdo si tam nenechával věci přes noc.Nevím jak mají ty licence, ale kousek vedle borec dal léhátko až mu někdo zaplatil. Jinak je měl poskládané na sobě. Rozložených jen pár.
Přidáno:20.9.2017 15:45
Autor: Josef Vaněk (neregistrovaný - IP: 81.162.199.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist