Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Nevím, jak je to agenturami, bohužel ale je pravda, že na tomto serveru je cenzura (nebo tedy aspoň dříve byla). Jak je to teď, nevím, protože od jisté doby sem už nepíšu. Bylo to sice už před pár lety, ale opravdu tehdy nebyl nejmenší důvod k zásahu cenzora. Nikoho jsem nenapadal, neosočoval, nepoužil jsem jediný vulgarismus, ironii, žádná reklama, prostě nic, co by bylo v rozporu s pravidly fóra a vůbec obecně slušné diskuze. Několik mých příspěvků po pár hodinách tenkrát záhadně zmizelo. A to prosím navzdory tomu, že na ně dále navazovaly reakce několika dalších diskutujících. Prostě úplně normální korektní diskuze. Normálně, objektivně a bez emocí jsem popsal a komentoval své zkušenosti, dojmy a postřehy z několika našich cest na různá místa v HR. Šlo o nějaké vlákno na téma jak je/není v HR draho z hlediska průměrného Čecha. Byl jsem tehdy víceméně na straně těch, kteří kritizovali, že některé komodity a služby jsou v HR zbytečně předražené, a vyjádřil jsem přesvědčení, že mnozí Chorvaté zaměstnaní v podnicích žijících téměr výhradně z turistického ruchu by mohli a měli svůj často nadřazený a arogantní přístup k turistům poněkud přehodnotit a změnit.
Přidáno:30.7.2016 06:30
Autor: Martin Adam (neregistrovaný - IP: 109.81.209.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist