Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Chorvatsko na blind
Text:
Myslim ze zalezi na tom kto ma ake naroky a ocakavania, mnoho ludi je ochotnych stravit pol dna prezeranim volnych apartmanov a vyberanim, niekto pride a berie hned prvy len aby mohol zlozit veci a ist sa kupat alebo vyspat sa po prejazdenej noci... Netvrdim ze jedno alebo druhe musi byt zle, mnoho ludom nevadi ze apartman nema satelit, alebo vyhlad na more ci bazen. Narocnejsim ludom odporucam vyberat si a rezervovat pred sezonou, dobrodruhom a "vyznavacom mora" ktori neprezivaju traumu z toho ze ich apartman nema v kazdej izbe TV, pokojne na blind. Ak mam nejake podmienky ktore musi moje ubytko splnat, pripadne idem s detmi, hendikep-ludmi atd, uvedomim si co potrebujem mat zabezpecene a hladam vopred podla kriterii, ak je pre mna podstatne len more kde travim vsetok cas a na noc potrebujem len miesto na prespanie, pokojne by som siel na blind. Vsetko ma pre a proti a je len na vas ktore riziko podstupite alebo nie, aj zabezpecene ubytovanie je svojim sposobom riziko, hlavne ak tam idete prvy krat...
Přidáno:24.4.2015 13:03
Autor: Jan Hxxxxx

Zpět na téma "Chorvatsko na blind"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist