Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Velice se mi váš příspěvek libí. Zatím jsme jezdívali do CHor. do penzionu a hot. s cestovkou Relaxadriatik, protože nabízeli děti zdarma. Vybíral jsem, jak pode ceny a aby tam byla i polopenze. Tak má člověk i možnost ochutnat, vybrat si buď přímořskou kuchyň, nebo suchozemskou a zaplaceno máme už předem.. Má to své výhody netahá to pak za nos, když jde okolo konob. Ona ta ryba, nebo čevabčiči pak trochu chutná jinak než vypadá. Vždy jsem místní obsluhu pozdravil, usmál se a ono mi to po celou dobu opětovali = měl jsem vyhráno. Tak už to dělám dobrých 10 let. V penzionu Tota ve Starém Gradu výborně dělali olihně na roštu, tak jsem jako pozornost dal v kuchyni bal. Radegastů. Mohl jsem kdykoli ke grylu, kuchař mi vysvětloval , jak se to dělá a porce jsme měli obrovské. V obsluze i jinde jsou to lidi z masa a kostí, často sezonní brigádnici a za ty dny na nohou toho mají taky dost a zisk jde jinému. Velice dobře tito lidi poznají kdo na co má a odkud je. Němec má samozřejmě v Chor. úplně jinou pozici (historicky, podpora za obč. války, společensky, fin.). Ve vnitrozemí jsou chorvati ještě vstřícnější. Na pobřeží jsou často majiteli pen. lidi, kteří tam po zbytek roku nebydlí a žijí mimo a to nedělá dobrotu ani mezi místními. Podrážděnost se pak může přenést na turisty. Jednou jsem to taky schytal. Chtěl jsem jen půlku z obrovského melounu a bylo. Ooo ty turistička z Češki, ty nemáš kuna. Z pobřeží se žije pak po celý rok, tak to tak vypadá.
Přidáno:21.11.2014 14:01
Autor: Dan (neregistrovaný - IP: 85.70.48.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist