Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text:
Dobrý den,
dovolím si také přijít s troškou do mlýna. Nepatřím mezi ty, kteří by znali jen Chorvatsko, to na úvod, abych nebyl obviněn, že jsem nadšen z Chorvatska jen z toho, že nic jiného neznám. Vypisovat kde jsem všude byl za poslední desítky let, ať už na dovolené či služebně nebudu (včetně několikrát v té Fr., kterou tu předhazujete a zde obzvláště vaše porovnání kulhá), jednak by to byl dlouhý seznam a ještě by někdo mohl brblat, že se jen vytahuji. Ale můžu říci, že nejraději mám Chorvatsko. Netvrdím, že je tam vše O.K., to není totiž nikde, ale takovou snůšku zášti, jakou jste zde předvedla vy, má do objektivního hodnocení hodně daleko. Ano letos tam bylo o poznání dráže když to přepočítáváte na Kč, ale jen malý dotaz. Všimla jste se o kolik se skokově bezdůvodně a účelově navýšil kurz eura? Letos jsme trávili dovolenou na ostrově Mali Lošinj a nelze říci nic zásadně negativního. Až na ty spousty lidí, ale to je v plné sezóně běžné i v jiných státech. Byli jsme v kempu, protože hotely moc nemusím a co se týče ochoty personály, bez problému, co se týče čistoty, bez problému. Jedinou trochu nepříjemností byli hluční sousedi - tábor dětí ve věku cca 14-17 let z bývalé NDR. Kdo tu mentalitu zná, ví o čem mluvím. Ceny? Ano vyšší (např. pivo, obzvláště v restauraci, to ano),než v Čechách, ale někdy byly i v restauracích srovnatelné, ale připomínám, že se na tom dost podepsal i uměle vysoký kurz Eura. S policií,? Taky žádný problém. Tak není chyba spíše ve Vás?
Přidáno:26.9.2014 19:11
Autor: Jaroslav Kučera

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist