Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Nebudu se vyjadřovat k vašim problémům s parkováním či placením v restauraci, ale nedá mi to se nevyjádřit k tomu, jak jste tu popsal chorvatské vesnické děti. Z vašeho příspěvku je zjevné, že jste asi nikdy nebydlel na vesnici a nebyl tedy součástí her těchto dětí. Jezdili jsme v dětství na celé léto k babičce do malého města a pokud si vzpomínám naše hry ve skupině různě starých dětí byly buď stopovaná nebo hra na indiány a vojáky. Střelba chlapců čímkoliv co bylo po ruce byla běžnou činností a uvazování a následné osvobozování nás děvčat uvázaných u stromu bylo pro všechny zábavou. Nejmladší děti měly bohužel vždy podřadné role, těžko mohlo být 3leté dítě velitelem skupiny a často bylo pouze ve hře "trpěno". Vaše dítě se zjevně stalo součástí hry místních starších dětí - nedovedu si totiž představit jak běhají 3leté děti po hřišti s akuvrtačkami a střílejí a povalují vaše dítě na zem. Jsem přesvědčená, že nešlo určitě o zlý úmysl, byla to jen hra. Představte si, že by tato situace nastala v Čechách. Samo 3leté dítě, kterému nikdo nerozumí na hřišti a ono nerozumí ostatním. Co bude asi následovat - děti mu začnou brát hračky, vystrkovat ze skluzavky, kolotoče a taky je nebudete nazývat fakany? Od toho je tu rodič, aby rozumně, podotýkám rozumně zasáhl. Dítě ve věku 3let v cizině na hřišti bych rozhodně nenechávala samotné a věřte mi, že pokud v jeho blízkosti bude sedět někdo z rodičů, většina starších dětí si ho ani nevšimne.
Přidáno:26.9.2014 13:30
Autor: ester (neregistrovaný - IP: 62.245.90.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist