Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: No tak včera jsme se vrátili z CH a to z Poreče apartmány Lanterna,měli jsme to polopenzi, protože na dovolené si nehodlám vařit apod. Snídaně, večeře formou bufetu, velký výběr nápojů, pivo, bílé i červené víno no prostě co se týkalo stravy tak 1* Na bordel si tam nemůžu stěžovat i když vajglů bylo na pláži dost, jsem nekuřák a ty vajgly mi docela vadí. Každé ráno procházeli plaže nějací lidé, asi něco jako u nás technické služby, a všechen bordel co tam byl zbírali. Co mě ale nejvíce štvalo byli rakušáci kteří se tam chovali jako by jim to patřilo, řvali, dělali bordel, rozhayovali tam kolem apartmánu plastové flašky a obaly od žrádla. Ještě než jsme tam jeli, tak jsem si četl nějakou recenzi na tu Lanternu a našel jsem tam nějaké ohlasy lidí, co byli také z těch rakušáku nešťastní a bum, nám se stalo to samé. Byli jsme v ch po 4 a tohle byla jedna z nejhorších dovolenych v ch. Od roku 08 jezdíme střídavě ch a u nás. Poprvé jsme byli na Makarské v hotelu Rivijera tam to bylo v poho, pak to byl ostrov Pag tam už o sobě dali rakušáci trošku věděti delegátka nás na to upozorňovala,ale chodili jsme na pláž do kempu Straško tak to bylo super, v r. 2012 to byl Karlobag hotel Zagreb, tam to bylo hodně luxusní až na poláky, taky byli trošku hlučnější ale dalo se to. no a letos to byla Lanterna...
Po letošním chorvatsku nevím jestli se mi tam bude ještě chtít...
Přidáno:27.7.2014 10:22
Autor: jiří (neregistrovaný - IP: 77.104.214.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist