Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Dobrý den všem,
již delší dobu si tu pročítám Vaše příspěvky a rozhodl jsem se ve chvilce času napsat taky něco já o Chorvatsku.
Na úvod napíšu, že Chorvatsko jsme si velmi zamilovali a je pro nás druhým domovem.
Vše začalo v roce 2003, první návštěva Chorvatska Severní Dalmácie Vodice, po této návštěvě jsme řekli Chorvatsko nikdy víc. Plné pláže, zatuchlý apartmán, atd. Když jsme se vrátili, tak jsem se svěřil kamarádovi, který tam jezdil několik let, doporučil my jedno místo nedaleko Pakoštane, také Severní Dalmácie. Když jsme tam trochu s obavami dorazili, hned to pro nás byl ráj na zemi. Vše úplně jinak, nádherné moře, pláže nepřelidněné atd.čistý apartmán, velice vlídný domácí atd. Prostě od té doby jezdíme na jedno místo, někdy to bylo i 5 x do roka než nás postihla tragédie v rodině. Zažili jsme tam všechna roční období, kromě měsíců ledna a února, jsme tam zažili každý měsíc. Vždy super zážitek a relax. Vytvořili jsme si tam velice dobrý vztahy a spousty kamarádů. Teď po dvou letech pauzy se tam chci vrátit a začít i podnikat, co jsme měli v plánu. Abychom tam na stáří měli zázemí. To co tady čtu něco je pravda, něco si myslím, že je jen jedna bába povídala. Máme prošmejděnu skoro celou severní Dalmácii, včetně venkova a mohu říct, nikdy jsme nikde neměli sebemenší problém, čistota - jako u nás někde dobré někde horší, to samí lidé, policajti atd. Za zácpy si většinou mohou taky návštěvníci sami, nepřemýšlí a nebo nevědí, kdy vyrazit atd.
Přidáno:19.6.2014 12:49
Autor: Pája (neregistrovaný - IP: 193.179.3.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist