Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: : Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Ani já jsem nikdy neměl s Chorvaty problém. Jinak - téma je o HR. Pokud se tam někomu nelíbí - prosím. Já tam pojedu stejně a nějací pisálkové mi to nemohou zošklivit. A to, kolik tam vyrazí letos lidí, tak to hovoří samo za sebe.
Projel jsem celou Evropu, byl jsem v v Asii,v Africe. Opravdu jsem toho projel dost. Dánsko, Švédsko, Francie, Španělsko nebo třeba Norsko - kamarád si tam zvykl trávit dovolenou na rybách. Já ji trávím v HR u moře.
Lehká domluva, je to kousek a i proto, že písčité pláže mi nesedí. Nevím proč ale nesedí. Malé oblázky mne fascinují. Pochopitelně pokud budu chtít písek pojedu třeba na Omiš nebo Pag. Mohu si vybrat. Lidé v HR ? Vybrat si je nemohu ale opravdu jsem neměl nějaký zásadní problém. Řeč je tak podobná, že když někoho pošlu...do zadku, jistě to pochopí a spěchá, aby tam byl co nejdříve.
A pokud se bavíte o hospodách - no tam mám jistotu, že jím hovězí nebo vepřové. Tady u nás to bohužel v různých bistrech z východu nemám. V TV jsem toho viděl v reportážích dost.
Takže - červen až září směr HR. Termín jsem si ještě neurčil. Jo a na závěr - nejdražší dovolená to není. Zkuste třeba Francii. A nepoctiví lidé jsou všude na světě. I v HR. S tím nic neuděláte ani na tomto fÓru.
Že ano paní Nováková.Uděláte lépe dodržovat téma a vykašlete se na účast Vaší rodiny v odboji atd. To si nechte na 8.5.2015 a jinam. Sem néééé! Pěkně prosím.
Přidáno:2.6.2014 03:09
Autor: wendy (neregistrovaný - IP: 46.13.152.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist