Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text:
Dlouho obdivuji Vaší vytrvalost paní Nováková a říkal jsem si co Vás k tomu vede ,pokoušel jsem se přirovnat něco z obyčejného života a napadlo mne jenom toto .Vy jste brala
HR jako zaměstnání Každý kdo si vybere zaměstnání sám které chce dělat tak se mu ze začátku líbí .Například znám hodně kluků kteří dělali od vojáků trojku mázové vědí o co jde, je to řidičský průkaz na náklaďák, traktor,osobák a motorka se doplácela ,ale tu už většinou každý měl. Hodně chlapů přišlo z vojny , chytli se kulatý lopaty a živili se jako šoféři Každý toužil objevovat dálky prostě dělali co je bavilo, posléze s tím někteří praštili a šlus. Věřte že od nich jste žádnou chválu na toto zaměstnání neslyšela.. To je Váš případ paní Nováková jak se říká dobrého pomálu.Zatím co se lidé jezdili do HR rekreovat tak vy jste tam jezdila pracovat no a každé zaměstnání jednou omrzí .Jako delegátka se dostanete k informacím které turisté nemají a tak se negativa navrší až se jednou řekne dost.Možná že se potřebujete z toho všeho vypsat a bude klid.
Slunce v duši přeje Petr.
Přidáno:31.5.2014 06:09
Autor: 28404petr

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist