Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Vážená paní Nováková,tak přemýšlím, o co Vám vlastně jde a co vůbec řešíte...chápu, každý má svůj názor, logicky plynoucí z vlastních zkušeností a prožitků. Jediné, co nechápu je fakt, že se neustále odvoláváte na minulost. Z Vašich příspěvků nevyplývá, kdy naposledy jste byla v Chorvatsku. Pokud dedukuji a bylo to někdy těsně po válce...pak je jasné, že Vaše názory mohou být dnes už opravdu značně zkreslené.Prostřílené domy, na které můžete narazit třeba i při procházce po Igrane, ve vás vyvolají nostalgii a zamyšlení, ale určitě ne odpor ke všemu, co je s historií Chorvatska spjaté. Samozřejmě, že se najdou i podvodníci, vychytralí rádoby podnikatelé a jim podobná individua. Pokud mám ale takovou zkušenost, je zcela logické, že se do toho samého místa už těžko kdy vrátím. Nebudu ale pro srovnání chodit příliš daleko...každý národ má svou minulost, podívám-li se zpět, co dokázali komunisté u nás, jak moc ublížili spoustě lidem, pak je to naprosto stejný pohled na věc. A přesto o tom takhle neuvažuji, protože je to minulost a nebudu hned odsud utíkat, že nesdílím stejné přesvědčení, v mnoha směrech jsem i přesto hrdá na to, že jsem Češka. O okrádání na úkor ostatních pak ani nemluvě...ale to sem myslím vůbec nepatří. Do Chorvatska jezdíme pravidelně každý druhý rok, střídáme dovolenou hory-moře-hory. Projeté ho máme od Istrie až po Dalmacii. Pouze jednou, poprvé jsme byli s cestovkou, po té vždy po pečlivém výběru destinace a ubytování sami, někdy v hotelu, někdy v kempu,
Přidáno:26.5.2014 18:39
Autor: Štěpánka Budošová (neregistrovaný - IP: 178.23.219.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist