Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Já nemohu říct, že Chorvatsko nenávidím- jak jste na to přišla? Já jenom odmítám dávat svoje těžce vydělané peníze za nic někomu, kdo mě odrbává a ještě se mě vysmívá. A odmítám se na zlodějnách podílet- a nikomu nevnucuji svůj názor. A kdy u mě došlo ke zlomu proč ne dále Chorvatsko? Asi k tomu dopomohla občanská válka v Jugoslávii, kdy nechci mluvit o hrůzách, které jsem slyšela od očitých svědků, kteří přežili- asi nikdo z vás by potom do Chorvatska nemohl jezdit- je to samé, jakoby si přeživší Židé z koncentráku udělali dovolenou poblíž Osvětimi a vzali si za kamarády dozorce z tohoto koncentráku. Ne, o tom hnusném nechci psát. Ale co mě vadí je- jejich přístup v poslední době. A proč jsem dělala předtím delegátku? Vše před válkou bylo jiné, byl jiný jejich přístup k nám, jiná jejich filozofie. Víte například o tom, že v době okupace naší země v roce 1968 vojsky Varšavské smlouvy Jugoslávie byla jediná, která nám nabízela vojenskou pomoc a poté to byla jediná země, přes kterou mnoho Čechoslováků emigrovalo na Západ a ona je nevydala? A ještě jedna věc na závěr- moje rodina bojovala v době druhé světové války proti fašismu a riskovala své životy- těžko mohu obdivovat zemi, která uctívá Ante Paveliče a Andriju Artukoviče a za ve svém znaku má erb z doby Nezavisne države Hrvatske. A moje nynější mínění o Chorvatech a Chorvatsku- je to Chánov u moře!
Přidáno:26.5.2014 00:05
Autor: Jana Nováková (neregistrovaný - IP: 90.181.34.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist