Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Je až neuvěřitelné, jak si umíte lhát do kapsy a napadat druhé za názory, které se vám nelíbí. Web je o tom, proč ne do Chorvatska a ne proč jezdit do Chorvatska. Jak vás vidí sami Chorvaté- jako zloděje, lháře a největší podvodníky, burany v bílých ponožkách s paštikami, Češky jako lehké ženské- uvidíte v Remundově dokumentu Obnažený národ. Další na chorvatském webu, kdy Chorvaté o Češích píší, že jsou šílenci, kteří chtějí na moři lyžovat na obyčejných sjezdových lyžích. Co se týče toho, proč do Chorvatska už nejezdím- protože se situace postupně zhoršovala, asi tak jako když dáte žábu do studené vody a zvyšujete teplotu- a ona se uvaří. Když dáte žábu do horké vody, hned vyskočí. Začala jsem jezdit do Chorvatska, bývalé Jugoslávie už jako dítě s rodiči a postupně se vše zhoršovalo až dosáhlo stavu, že nemám zájem tam jezdit ani jako průvodkyně či delegátka- už jenom proto, že pokud z této práce mám pocit, že se podílím na okrádání turistů, pokud jim nabízím takového služby od lidí, kteří je přišli jen očesat jak ovce a ještě se jim vysmát- a to v situaci, kdy většina Čechů jezdí do Chorvatska proto, že chtějí k moři. Když začala jezdit do Chorvatska já s rodiči, neměli jsme pas do všech států světa jako vy dnes- a kvůli emigraci mých blízkých na Západ mě tam nikdy ani je před rokem 1989 nepustili- Itálie, Řecko, Španělsko- to bylo zcela nepředstavitelné. Možné bylo jen NDR a Polsko- studené moře a Rumunsko či Bulharsko a Jugoslávie.
Přidáno:24.5.2014 18:40
Autor: Jana Nováková (neregistrovaný - IP: 90.181.34.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist