Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Na kolik vyjde cesta a jakým autem
Text:
Passat 1.9 tdi 96 kw,3 lidi,plné auto a spotřeba průměrná 5.5,jízda dle předpisů,puštěná klima a občas poskakování v koloně a courání po okolí Primoštenu.Najeto cca 2700 km.Cena za naftu do 5000,-kč,českou známku mám celoroční,Rakouská 300,-kč,Slovinská(koupena měsíční ale z ruky,použitá a nepoškozená,bazoš) 400,-kč a Chorvatské poplatky tam i zpět 1300,-kč.Sjezd a nájezd u Šibeniku.Takže suma sumárum 7000,-kč.Oktávkou 1.9 tdi jsem jezdil tak o tisícovku levněji.Slovinsko jsem vždy objížděl(nehorázná cena známky),ale pokud koupím platnou,nepoškozenou na bazoši za 400,-kč,raději jedu po dálnici at to utíká.Každopádně pro ty co Slovinsko prokličkují chápu,není to takový opruz pokud člověk cestu zná a zdržení není tak hrozné.Jinak jsem zastánce toho,že každý jede s tím co má,na co má a jaký si to udělá takový to má.Tak si všichni v tom roce 2014 vychutnejte to své moře,svým autem a svojí oblíbenou trasou :)
Přidáno:12.1.2014 10:28
Autor: Jean Konig

Zpět na téma "Na kolik vyjde cesta a jakým autem"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist