Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Na kolik vyjde cesta a jakým autem
Text:
Zaslal: čt 15.07.2010, 8:03 Předmět:


V ČR jezdím tak kolem 10 litrů v průměru nejezdím jak šnek tak jsem to chtěl vyzkoušet na delší trase jestli ušetřím když pojedu pomaleji a výsledek:
Akorát jsem se vrátil z Chorvatska s RAV4 II benzín 2.0l cca 1300 km tam a 1300 zpět. 75% dálnice ČR, A, Chorvatsko (supr stav ticho narozdíl od D1 - Slovinsko jsem objel, abych snížil spotřebu
Zkoušel jsem Ekonomickou jízdu tam dálnice do 120 km pomalá akcelerace při rozjezdu atd. spotřeba cca 9,0 l, každý mě předjížděl (tak se jezdit nedá) no a zpátky jsem na to šlápnul spotřeba o 1,5 litr vyšší ,ale skoro o 2 hodiny jsem dorazil dřív. Provoz zhruba stejný. Po Chorvatsku jsem najezdil cca 800 km v kopcích nahoru a dolu tam jsem měl spotřebu 13 - 14 l a to jsem to ještě krotil. Kolega jel s Lagunou nafta a taky mu vylezla spotřeba v kopcích o 2 litry na strašných 8 litrů )))) no nafta tak to bych to raději prodal ))))
Samozřejmě nafta je nafta, ale vyplatí se jen pro ty co najedou hodně.
No ještě si to rozdáme v kopcích v zimě a uvidíme co mu bude platná spotřeba
Přidáno:20.12.2013 05:28
Autor: 28404petr

Zpět na téma "Na kolik vyjde cesta a jakým autem"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist