Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Primošten
Text:
Byli jsme v Primoštenu na přelomu července a srpna. Ceny jsou různé. V restauracích čevapi a pleskavica kolem 50 až 65 kun. Ryby jsou samozřejmě dražší. Myslím si, že v Primoštenu je v konobách a restauracích dráž než v některých jiných letoviscích, ale zase to stojí za to. Palačinka na pláži 12-14 kun, zmrzlina 7 kun, ale mám jí problém spořádat i já, u nás taková velikost maxi. Kruh(bílý chleba)malý 5 kun, velký 8 kun. bílý jogurt 2,5-3,5 kun, brambory 8 kun/kg, rajčata 7 kun/kg , mléko 5-6 kun, voda 6 litrů 11 kun, pivo Karlovačko asi 6 kun-2 litry 23 kun. Dobře se nakupuje v Konzumu, mají i různé akce, hlavně zelenina je tam trochu levnější než na trhu, ale zato na tržišti se víc pokochají oči. My jsme si vezli jídlo z domu, ale chodili jsme na i na obědy nebo večeře, nakupovala jsem i na místě. Něco vyjde v Chorvatsku dráž a něco zase stejně jako u nás nebo i levněji.
Přidáno:12.8.2013 19:23
Autor: Monimoni

Zpět na téma "Primošten"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist