Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Chorvatská dálnice s předplacenou kartou ENC
Text:
Dobrý den.
K mé zkušenosti s nákupem a provozem ENC v Chorvatsku. ENC „krabička“ pro vozidla kat. I byla zakoupena na mýtné bráně ve Varaždinu 20. 07. 2013 zhruba v 09:15 hod., v sobotu dopoledne. Přijel jsem po dálnici z Maďarska přes přechod Goričan, provoz na dálničním přechodu (20 min. čekání) i na cestách byl už poměrně hustý. Na mýtnici Goričan (nákup zde jsem nechtěl řešit kvůli hustému provozu) jsem vzal vjezdový lístek a na ten jsem dojel a hotově zaplatil na mýtnici ve Varaždinu (cena tuším 15 HRK). Původně jsem se chtěl ještě obracet a nakoupit před mýtnicí, ale rozhodl jsem se pro projetí, abych po koupi hned krabičku otestoval už na vjezdu. Za bránou jsem se tedy otočil opačným směrem, zaparkoval u prostoru nákupu vpravo. S již vyplněným dotazníkem (odkaz na něj i s překladem jsem nalezl v tomto fóru) jsem po příjemné zaměstnankyni, která však neuměla moc dobře anglicky, chtěl ENC paket za 544, 34 HRK. Bohužel tento paket byl v danou chvíli vyprodán, proto jsem se rozhodl zakoupit paket za 882,60 HRK. Během necelých 5 minut vypsala registrační údaje z formuláře do PC, žádný doklad k mé osobě ani vozidlu vidět nechtěla. Provedl jsem platbu kartou, předala mi platební doklad a přihlašovací údaje na HAC portál pro sledování pohybů kreditu a dobíjení. Přihlašovací údaje, tzn. neměnné přihlašovací jméno (zaměstnankyně v mém případě zvolila jmeno.prijmeni) a kdykoliv změnitelné heslo (čísla i písmena, v mém případě to bylo původně pouze 6 místné číslo) byly vytištěny
Přidáno:1.8.2013 19:27
Autor: dodo bobo

Zpět na téma "Chorvatská dálnice s předplacenou kartou ENC"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist