Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Chorvatsko na blind
Text: Přijeli jsme letos na místo až v devět večer, zastavili, zeptali se domorodě vyhlížejícího chlapíka, ten vytáhl mobil a za deset minut jsme prohlíželi apt.
Ty babky sedí u silnice, ale vydrží tak do půl osmé večer.
Je pravda, že když jsme 19.07. přijeli, byl barák s třema apt. prázdný a během týdne měla domácí obsazené všechny a po nás další rodinu, která čekala, až vypadnem. Ale u silnice seděly zase jiné babky. Chce to přijet dřív, zvlášť pokud jsem na místě nikdy předtím nebyl, okouknout, kde je jaká pláž a kde obchody, a teprve když se mi tam líbí, ptát se po ubytování.
My většinou berem ten první, stejně se chodíme jen vyspat, jinak jsme venku, nebo sedíme na balkoně, takže rozhoduje poloha, vzdálenost, cena, pěkný balkon, a na to se zeptám dřív, než se jdu podívat. Navíc, když by lhali a něco bylo jinak, mám lepší možnost smlouvat:-)
A když bydlení opravdu není, tak prostě popojedu. Zatím se mi to nestalo.
Ti, co jedou někam poprvé na jistotu, neví, jak to tam doopravdy vypadá, ono mít pláž 1 minutu od bytu, když pak chodím půl hodiny na jinou, nebo 1000 schodů, v tomhle mám výhodu.
Už jsme taky jednou jeli do konkrétního místa, které jsme doma dohodli, dojeli tam, prohlédli a otočili to kousek zpět, kde se nám líbilo po cestě víc.
Přidáno:30.7.2013 14:13
Autor: vilík (neregistrovaný - IP: 37.221.252.***)

Zpět na téma "Chorvatsko na blind"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist