Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: privlaka
Text: ešte že som toto nečítala pred dovolenkou...
6.7. sme sa vrátili, je pravda, že som bola aj v lepšom (ale za 60.-€+taxa za 4 osoby a nie za 40.-€ aj s taxou a klímou pre 5 ľudí)ale také zlé ako píšeš to teda nebolo. Ap. bol uprataný aj podlaha čistá, WC nesmrdelo. Jediné čo som si všimla boli pavučiny. Vytkla by som slabo vybavenú kuchyňu, museli sme si dokúpiť v Zadare malý nožík a strúhadlo na zeleninu. Komáre boli, ale tiež to nebola žiadna tragédia. Prišli sme vyzbrojené repelentami(tie sme ani nepoužili), do zásuvky sme mali biolit v každej izbe a na balkóne horela večer sviečka proti komárom. Ja tiež nemusím piesok a plytké more, ale tu rozhodla cena. A nakoniec to nebolo strašné, ležala som na bet. móle, do mora bol prístup super a navyše je tam naozaj spústa mušličiek, dcéra sa nenudila.Boli sme pozrieť v Sabunike a to bol otras, mútňava vo vode a hrubý hnusný piesok s kameňmi vonku.V piatok prišli manželia, ktorí už roky chodia k Lóre a sú spokojní.
Přidáno:17.7.2013 11:58
Autor: siska (neregistrovaný - IP: 95.102.87.***)

Zpět na téma "Privlaka"

Fórum:   Ubytování
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist