Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tučepi
Text: ahoj Zdenko,
jsem ráda, že se vám v Nele líbilo.A počasí opravdu až na malé výjimky letos vyšlo. My jsme bohužel vloni i letos museli vynechat (loni kvůli nemocnému tchánovi, letos nevyšly finance, resp.naše staré Mondeo začalo zlobit, takže už nemáme odvahu se s ním vydat na delší cestu - každou chvíli nás něčím překvapí- a koupě novějšího je v nedohlednu).Nicméně,doufám, že se ještě do Tučepi někdy podívám.Uvažovala jsem i o změně, ale jak jsem tak probírala katalogy,nakonec to vždy skončí v Tučepi.A navíc, mám tam ještě nějaké resty- chtěla bych se podívat nahoru nad městečko.Nemusím úplně až nahoru na sv. Jure, ale tam k těm usedlostem, je tam i několik kostelíků.Náš domácí tam má menší hospodářství,nabídl nám jednou, že nás tam vezme, jenže tenkrát jsme dali přednost koupání.Pak jsem viděla tady na fóru fotky a litovala jsem, že jsme se tam nepodívali. Jinak, hezká procházka je do Makarské nebo na druhou stranu do Podgory.
Tak, jsem opravdu ráda, že ses ozvala. ahoj babča
Přidáno:21.10.2012 15:59
Autor: babča (neregistrovaný - IP: 78.136.143.***)

Zpět na téma "Tučepi"

Fórum:   Ubytování
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist