Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Chorvatsko na blind
Text: Děkuji za všechny odpovědi. Už jsme byli v v Chorvatsku na blind v roce 2006 a bez problémů jsem ubyt.sehnali, ale to bylo v červnu. Je zde hodně povzbudivých příspěvků, že se tam vždy nějaké ubytování za příznivou cenu sežene, až na pár vyjímek. Nicméně po trpělivém hledání na internetu bychom již měli mít ubyt.za dobrou cenu v přijatelné vzdálenosti jak z domova-kvůli délce cesty s ohledem na děti, tak i od moře, zajištěné. Alespoň budeme klidnější. Musím ale říct, že je na internetu takové množství nabídek různých zprostředkovatelů, jejihž ceny se mi zdály o dost vyšší, než ty, které zde uvádějí spokojení "blindaři", že jsem se uchyloval k tomu, že tyto zprostředkovatele nebudu podporovat a pojedeme na blind také. Nakonec jsme na internetu snad našli dobře (uvidíme na místě). Toho času stráveného u počítače hledáním bylo ale hodně. Mějte se všichni fajn, a všem příjemné dovolené ať už na blind nebo ne.
Přidáno:23.7.2009 00:40
Autor: Milda (neregistrovaný)

Zpět na téma "Chorvatsko na blind"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist