Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Chorvatsko na blind
Text: poprvé jsem jel do chorvatska ba blid,vše super,žádné dlohé hledání.Po druhý jsem vyrazil přes CA,abych nemusel hledat a hned hurá k moři...realita jiná,příjezd k AP,čekání 2 hod.na majitele,pak ukázání AP a přišlo zděšení(jiné než prezentovala CA,a dědek chtěl ještě doplatit o 75 Eur víc než jsm měl platit) tak jsem zbalil rodinu a pryč(záloha 100 Euro v prd..i)do 15min jsem našel hezčí,blíž k moři,větší a hl.levnější.O rok později jsem znova naletěl CA(dostali jsme od zaměstnavatele poukázky na dovču)a opět se opakovala situace,fota v CA a vzdálenosti neodpovídali skutečnosti,otočení na podpatku a do cca 5 min apartmán najit:-)
Letos jsem se chtěl vyvarovat předešlým zkušenostem a tak jsem již od ledna hledal,pasal a domlouval sám přes net.když už jsem si konečně vybral,dopodrobna se vyptal na vše majitele,zaslal i fota,tvrdil jak je to vše O.K.tak jsem zaslal zálohu 80Euro a už se jen od dubna těšil.A co se nestalo,přijeli jsme na místo a AP ani nemohli najít(i když jsem ho viděl na fotkách snad 1000x( a ono vše jinak než tvrdil pan domácí.Tak jsem se už vážně nasral... a našel jsem si přes tourist na místě bydlení opět sám.(levnější,opět hezcí atd.(
TAK A TEĎ UŽ SNAD NEPODLEHNU MÉ TOUZE,A VÍM ŽE UŽ JEN 100% NA BLIND!!!
Přidáno:10.7.2009 19:51
Autor: P.S (neregistrovaný)

Zpět na téma "Chorvatsko na blind"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist