Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: V sobotu jsme se vrátili z Poreče a když čtu tvůj příspěvek, mám pocit, že jsme byli v úplně jiném Chorvatsku. Jeli jsme většinu cesty po dálnici, kolem silnic čisto, odpočivadla vzorně uklizená, záchody na benzinkách voňavé,vzorně uklizené,se stálou službou (na Shellkách se platí 2kn,ale za tu čistotu jsem si ráda připlatila).Středisko Zelená laguna naprosto čisté (na plážích jsem neviděla jediného vajgla),voda zbavená ježků (při potápění byl problém ježka najít).Měli jsme zaplacenou polopenzi,protože zastávám názor,že když narvu nějakých 40tis. do dovolené, musela bych být debil,abych se snažila ušetřit 1800kč/os za nepředstavitelná kvanta jídla, která jsou k dispozici při polopenzi. Jinak tam jsou většinou pizzerie, kde velká pizza stojí 40kn (takže cena podobná těm u nás), špagety a jiná italská jídla 35-40kn. Drahé jsou tam minerálky - většinou 8kn/1,5l a pivo (to jsme měli naše v plechu).S tamějších piv se dalo pít tak akorát Ožuskoje, nejhorší je Bavaria. Přepočítávat na koruny jsem přestala druhý den,protože bych pak musela jen smutně sedět a čumět do moře a od toho dovolená není.Obchodníci ve stáncích jsou tam trochu vtíravější než ti naši vietnamští,ale lze to pochopit, protože je prodej živí. Na druhou stranu jsou všichni obchodníci velice uctiví a za vše děkují.Eura se tam dají vyměnit i v celkem výhodném kurzu, ale je třeba trochu pokoukat po dobré směnárně.Závěrem: Milý Jane, při zpáteční cestě, jsem se na slovenské benzínce málem poblila ze smradu a špíny.
Přidáno:16.7.2008 13:53
Autor: Pavlína (neregistrovaný)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist