Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Pes pri mori
Text: Milča, máš absolútnu pravdu. Mám pocit, že niektorí jednoducho budú frfľať, aj keby nenašli jediné hovienko cestou na pláž či na samotnej pláži - už len z princípu, lebo sú presvedčení, že pláž patrí im.
Ja, kým som nemala svojho psa, ani som neregistrovala, či nejakí psíčkari pri mori sú. Nezaujímalo ma to. Nikdy ma žiaden pes neobťažoval, nekúpal sa so mnou, neštekal na mňa - fakt neviem, či som nejakého psa na pláži zazrela (zrejme áno, ale bolo mi to šumafuk). Okrem toho, je veľa divokých pláží, ktoré stvorila príroda, a tá nikde nenapísala, že sú výlučne pre ľudí. Alebo je táto planéta určená výlučne pre Homo Sapiens?

Chcelo by to trochu viac tolerancie. Nepopieram, že niektorí psíčkari sa môžu správať bezohľadne, ale veď všetci máme ústa, tak nie je problém takéhoto na jeho správanie upozorniť. Rovnako, ako môžeme upozorniť rodičov na bezohľadné správanie detí či fajčiarov na odhadzovanie ohorkov.

Mimochodom, ako som už spomínala, bola som v Ražanji. A tých ohorkov bolo na pláži veľa, okrem toho i papieriky zo čuvačiek, kôstky z maruhlí či broskýň, vrchnáky z fliaš... Kadiť pri pláži som videla domácu mačku a jedného voľne pobehujúceho basetta, z ktorého sa neskôr vykľul pes zamestnankyne aparthotela.
Přidáno:31.8.2009 12:00
Autor: Mirka (neregistrovaný)

Zpět na téma "SE PSEM NA PLÁŽ"

Fórum:   Pláže a koupání
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist