Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: PÍSČITÁ PLÁŽ???
Text: Zdravím Vás dámy po ránu. Škoda, že se pánové do diskuze nezapojili, aspoň by nám to vyjasnili. O písku v Chorvatsku se tu namluvilo opravdu hodně. Souhlasím s názorem, že klasická písečná pláž v Chorvatsku není. Zlatni rat jsem neviděla, ale v Loparu, který je tady tolik vychvalován, bych dovolenou trávit nechtěla a svůj názor na Omiš jsem tady psala do několika diskuzí -] nelíbila se mi. Pobřeží Jadranu je prostě skalnaté. Za zády máte fascinující hradbu hor a před vámi skály stejně prudce klesají do hloubky. Že je tam opravdu hluboko je dobře vidět, protože voda je čistá. Určitě jste četly, že kolem Kornati je podle astronautů nejmodřejší moře. Pokud hledáte jemný písek, kilometrové pláže kde musíte jít několik desítek metrů do moře abyste si zaplavaly, tak jeďte jinam. Netvrdím, že oblázková pláž je pro mimino to nejlepší, ale rozhodně se tam dá i s miminem prožít super dovolená.
Přidáno:22.8.2008 09:00
Autor: Vladka (neregistrovaný)

Zpět na téma "Písečná pláž v Chorvatsku"

Fórum:   Pláže a koupání
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist