Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Hvar - Ivan Dolac
Text: Pane Karol,muzete mne napsat kolik jste platil za ubytovani?
Jsou ty cesty na Hvaru jen uzke a nebo taky spatne,jako treba diry a hrboly a jine nerovnosti?
Treba tedkom jsem dostala nabidku na Makarske riviere ubytovani v apartmenu pro 2 osoby jen 5m od more za 30€ na 1 den,ale jen jedna nevyhoda tam je,ze more je tam strasne moc spinave.Kolem 11 hodin dopoledne,priplave k pobrezi takove svinstvo,ze se do vody neda vlezt,samy odpad,ktery tam je az do odpoledniho odlivu,to je velka nevyhoda,jinak vse krasne.Toto znecistene more je v teto lokalite uz vice nez 6 let rok co rok,proto by jsem chtela jet na Hvar.Je tam more ciste?
Psal jste,ze jsou tam ostre skaly na ktere si nemuze nikdo lehnout.Na te druhe strane jste psal,ze je to tam mnohokrat lepsi.Mate nejake konkretni doporuceni na jinou stranu?
A jak je to z provozem? ja by jsem chtela jet az okolo 18.9.2009,myslite si,ze v tuto dobu je tam stale velky provoz?
Dekuji Vam Iva.
Přidáno:27.7.2009 09:00
Autor: Iva (neregistrovaný)

Zpět na téma "Ivan Dolac"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist