Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Pakoštane na blind?
Text: Pakoštane je nádherné miesto, kde môže rodina stráviť letnú dovolenku .... má bohatý program na celé 2 prázdninové mesiace ,takže o zábavu je postarané, taktiež nočných barov a kaviarničiek je núrekom - je to úplne úžasné každý večer sa poprechádzať popri prístave a neskôr si sadnúť do jednej z kaviarní a nasávať tú príjemnú atmosféru malebnej dedinky ...domáci sú veľmi pohostinní a príjemní ľudia.....pláže v Pakoštane sú veľmi široké a dlhé prevažne kamenisté ,ale nájde sa aj piesková pláž pre tých, ktorým kamene nevyhovujú.....na pláži sa nachádza aj voleybalové ihrisko pre tých čo neradi dovolenku len tak preležia na slnku a tiež je tam aj veľa vodných atrakcií....a ak máte radi menšie výlety z Pakoštane to nie je ďaleko napr. do Zadaru, Šibeníku, Biogradu alebo aj Vodíc....všetky tieto miesta som navštívila s rodinou sme si spravili každý rok taký malý výlet a všade bolo krásne .V pakoštane som bola už asi 7 krát a vždy sa tam radi aj s rodinou vraciame pretože je tam nádherná príroda, prostredie , nádherne čisté more a hlavne toto miesto má svoje čaro .Tak len dúfam , že aj vás Pakoštane tak očarilo ako mňa a strávili ste tam príjemné chvíle .Už sa nemôžem dočkať leta kedy (ak všetko vyjde ako má )sa znovu vrátim do tejto krásnej prímorskej krajiny .
Přidáno:23.9.2009 23:23
Autor: Kikis (neregistrovaný)

Zpět na téma "Pakoštane"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist